Старшокласники із двох шкіл Дрогобича взяли участь у таборі інновацій та підприємництва
Підлітки працювали у шести командах, під наставництвом тренерів українсько-тайванського благодійного проєкту "Leave no one behind partnership"
Про це "Еспресо.Захід" повідомили організатори.
Учні Ліцею No2 Дрогобицької міської ради та Комунального закладу Львівської обласної ради "Обласний науковий ліцей" пропонували власні бізнес проєкти, вели ділові переговори, створювали прототипи абсолютно нових корисних продуктів.
"Проєкт спрямований на розвиток інноваційної освіти для молоді й комп’ютеризацію шкіл та охоплює три області: Львівську, Івано-Франківську, Полтавську. На Львівщині табір підприємництва та інновацій ми провели у Шептицькому, а наступні відбудуться у Стебнику та Львові. Після навчання даруємо командам сертифікати, а згодом привозимо комп’ютерну техніку для шкільних кабінетів інформатики. Завдячуючи Тайваню, маємо можливість оснастити школи новими комп’ютерами та розвивати у дітей нестандартні сучасні навички", - акцентує координаторка проєкту "Leave no one behind partnership" Уляна Пак.
Максим Франчук - десятикласник Обласного наукового ліцею у Дрогобичі. В майбутньому юнак планує навчатися на юридичному факультеті. За його словами, структура побудови власної справи, про яку розповіли тренери під час табору підприємництва, допомагає зрозуміти складові бізнесу.
"Таких знань у шкільній програмі немає. Тому табір для кожного із нас є нагодою дізнатися дещо більше корисного, ніж на уроках у школі", - зазначила десятикласниця Ліцею No2 Дрогобицької міської ради Юліана Веселовська.
Учні, які брали участь у таборах, отримують впевненість у власних силах та корисні сучасні навчики, а школи - комплекти комп’ютерного обладнання.
"На сьогодні навіть чотирьох чи п’яти кабінетів інформатики для великих шкіл замало, - наголошує директорка Ліцею No2 Дрогобицької міської ради Лариса Панькевич. - Не лише старшокласників, а й учнів молодшої школи слід залучати до навчання за комп’ютером. Крім того, не лише інформатику, а й інші предмети слід вивчати з допомогою гаджетів, із доступом до інтернету".
Благодійний проєкт "Leave no one behind partnership» реалізує громадська організація "Всеукраїнський демократичний форум" за підтримки Тайваню та за сприяння Миколи Княжицького.
Загалом у Львівській області команда проєкту проведе 16 освітніх таборів. Крім того, за окремим освітнім напрямом проєкту вчителі інформатики із Бродів, Яворова, Буська, Стрия, разом із колегам з Івано-Франківської та Полтавської областей підвищують кваліфікацію в УКУ.
У школи Івано-Франківської області командою проєкту уже передано 224 нові ноутбуки та проєктори з екранами.
"Міжнародну інвестицію з Тайваню скеровуємо в освіту та розвиток молоді, - зазначив засновник ГО «Всеукраїнський демократичний форм» Микола Княжицький. - Табори підприємництва відбулися на Івано-Франківщині та розпочалися у Львівській області, а згодом будуть у Полтавській. Після навчань ми передамо понад 1100 ноутбуків у школи трьох областей. Діти із великих міст та віддалених громад нашої держави матимуть однакові умови для навчання, однакову мотивацію. Це нове покоління українців, яке збудує кращу країну".
- На межі Тернопільської та Хмельницької областей відбулося відкриття оновленої Подільсько-Волинської січі і наметового містечка
- Актуальне
- Важливе