"Ми любимо своїх коників і нашу справу, але без доходу не зможемо існувати": у Каретному дворі зробили заяву
У Каретному дворі, кінь якого нещодавно не міг піднятись у центрі Львова, зробили заяву про свою роботу
Відповідне звернення опублікували на сторінці у соцмережі.
У повідомленні пояснили, що мусять розповісти деякі нюанси, враховуючи особливе зацікавлення громадськості.
"Торійська порода коней належить до упряжно-верхового типу, тобто була створена шляхом селекції для упряжної роботи. Раніше коней цієї породи було безліч, але зараз вони збереглися у Каретному дворі і саме завдяки роботі карет у місті. Каретний двір - це не бізнес, як зневажливо нам закидають у соцмережах. Це - сімейна справа, в якій кожен член родини з ранку до ночі присвячує себе догляду за тваринами", – заявили у дописі.
У Каретному дворі також наголосили, що майже усі коні, яких утримують та які засвідчені національними реєстрами, народжені у них, а без їхньої роботи не було б породи в Україні.
Автори звернення крім іншого поцікавились, скільки коней виховали чи допомогли народити лошат ті, хто публічно дають поради-вироки щодо догляду за кіньми?
"У нас щороку народжується 6-9 лошат, яких ми доглядаємо і виховуємо. І коні у нас живуть довічно - маємо вихованців, яким понад 30 років!...Лошата абсолютно нормально сприймають автомобілі, бо вони їх бачать постійно. Наша стайня регулярно бере участь у фестивалях для підтримки коштами ЗСУ, запрошуємо діток військових до себе та беремо участь у реабілітації наших захисників! Ми любимо своїх коників, ми любимо нашу справу, але без доходу ми не зможемо існувати!", – розповіли у Каретному дворі.
Що відомо про інцидент
Декілька днів тому стався прецедент – у центрі Львова впав запряжений в карету кінь
У фейсбук-спільноті "Гаряча лінія Львів" з'явився допис користувачки Христини Машакевич, яка розповіла, що 26 серпня на проспекті Свободи "прямо на своєму робочому місці від'їхав" кінь, що возив карету з пасажирами.
"Коні цілий день перебувають на сонці, без води, у середовищі, яке їм абсолютно не підходить. Вони стресовані, експлуатовані та отримують неналежне ставлення", - заявила Христина Машакевич. На її думку, потрібно припинити використовувати коней в центрі міста як з гуманних, так і з санітарних міркувань.
Згодом у Львові заборонили використовувати коней і поні у центральній частині міста.
- Актуальне
- Важливе