Український виробник дронів набирає цивільних у Школу пілотування БПЛА у Львові
Йдеться про українського виробника розвідувальних БПЛА серії Sirko, компанію SkyAssist
Український виробник розвідувальних безпілотних комплексів серії Sirko, компанія SkyAssist набирає цивільних у Школу пілотування у Львові. Про це повідомляє "Еспресо.Захід".
У компанії вказують, що навчання складатиметься з двох частин. Теоретичної, яка розділена на 19 відеоуроків, та практичної, яка триватиме п'ять днів.
"Під час практики учні Школи на полігоні освоять всі основи та прийоми пілотажу, польоти в нестабільних умовах, роботу в Mission Planner, а також відпрацюють точну та
Фото: SkyAssist
Після закінчення Школи пілотування видається сертифік
До слова, Школу пілотування від компанії SkyAssist уже пройшло понад пів тисячі військових. Отримати додаткову інформацію про навчання можна за посиланням, або за номером телефону: +380 67 151 67 91.
Компанія SkyAssist та її розробки
Також додамо, що український виробник розвідувальних БПЛА SkyAssist розпочинав у 2022 році із волонтерської допомоги ЗСУ. Проте згодом обрали напрямок розробки та масового виробництва високотехнологічних та наукоємних безпілотних авіаційних систем, зібравши команду фахівців із Харкова, Києва та Львова. Пізніше конструкторське бюро перетворилось у Науково-дослідний інститут SkyAssist, а їхньою першою розробкою став розвідувальний безпілотник Sirko.
"Наше головне завдання - забезпечити військових таким обладнанням, яке дозволяє виконувати бойове завдання з мінімальними ризиками для життя. “Воюють та ризикують машини, а не люди”, - концепція, яку втілюємо в життя", – вказав співзасновник компанії SkyAssist Ігор Фіняк.
Що ж до БПЛА Sirko-2М, на яких і відбуватиметься навчання у Школі пілотування, то вони призначені для аеророзвідки, дорозвідки оперативно-тактичного рівня та коригування вогню. Тактичний радіус дії – 30 км (зберігається відеозв'язок і керування), а загальна довжина маршруту – до 130 км. Ці розвідбезпілотники працюють на висоті від 200 до 800 метрів.
Фото: Skyassist
"Переваги цього БпАК - надзвичайна РЕБостікість, безпрецедентна ремонтоздатність, простота у користуванні, радіо- та оптична непомітність навіть на малих висотах. А крім того, найнижча ціна у такому класі БПЛА, цілодобова технічна підтримка і постійна модернізація комплексів", – підкреслили у SkyAssist.
Також у компанії заявили, що на сьогодні потужності компанії SkyAssist дозволяють виробляти кілька тисяч безпілотників на місяць. Та надалі технології дозволять їм масштабувати виробництво до кількох десятків тисяч. Наразі ж винаходи SkyAssist успішно виконують свої функції на фронті.
- Командир взводу БПЛА 104-ї бригади ТрО Сергій із позивним "Ведмідь" розповів про те, як опанував справу керування дронами, як потрапив на фронт та який досвід там отримав.
- Актуальне
- Важливе