Український бізнес закликають відмовитись від співпраці з польськими перевізниками, які блокують кордон
Екскерівник Львівської митниці склав перелік польських перевізників, які беруть участь у блокаді кордону і закликав український бізнес бойкотувати їх
Про це експерт з питань практичного застосування митного законодавства Асоціації професійних митних посередників та ексочільник Львівської митниці Левко Прокіпчук написав на своїй сторінці у фейсбук.
"Вчора після спілкування з кількома експертами в митній та транспортній сфері зрозумів, що петиція це може й добре (але не так швидко, як хотілось). Тим більше, що на вихідних президентський сайт з петиціями завис. Адже ніхто не обмежує український бізнес від односторонньої відмови від співпраці зі страйкарями. Тим більше, що досвід бойкоту, як мінімум російських товарів ще до повномасштабного вторгнення, в нас є", – повідомив Левко Прокіпчук.
Левко Прокіпчук наголошує, що неправильно відмовлятись від бізнесу з усіма польськими перевізниками, тож вирішив сформувати перелік тих, які організовували блокування чи брали у ньому участь, чи підтримували його.
Перелік він склав за допомогою аналізу соцмереж і відкритих польських реєстрів (наприклад, rejestr.io).
"Думаю, що він, звісно, не повний, але з високою долею ймовірності достовірний", – написав він.
Левко Прокіпчук висловив сподівання, що різні асоціації, зокрема Асоціація Міжнародних Експедиторів України ( АМЕУ), Європейська бізнес-асоціація експедитори та й в цілому український бізнес перед тим як укладати угоди на перевезення товарів зверне увагу на цей список і відмовиться від співпраці з "страйкарями".
Фото: Левко Прокіпчук
- 6 листопада, польські перевізники розпочали страйк на польсько-українському кордоні. Відтак ускладнено рух для вантажівок.
- 14 листопада Левко Прокіпчук зареєстрував петицію про застосування санкцій до осіб, причетних до блокування пунктів пропуску у Польщі.
- Актуальне
- Важливе