"Марудна справа", – батьки школярів, які здають документи на учнівський Леокарт
У Львові вже тиждень часу школи міста централізовано приймають документи на виготовлення учнівської Леокарт для безкоштовного користування громадським транспортом.
У кожній школі визначено відповідальну особу, яка збирає пакети документів. Вартість транспортної картки Леокарт становить 60 грн. Цю суму можна оплатити через термінали Easy Pay та долучити чек про оплату до пакету документів. Транспортні картки учні теж отримають у своїх навчальних закладах.
Для виготовлення учнівської картки слід надати такі документи:
- паспорт або свідоцтво про народження;
- РНОКПП за наявності;
- кольорове фото (3 см х 4 см);
- заява на отримання транспортної картки та згода на обробку персональних даних;
- учнівський квиток (довідка з місця навчання);
- квитанція про оплату вартості транспортної картки Леокарт.
Також подати документи для виготовлення учнівської картки можна через Портал мешканця. Більш детальніше тут.
Читайте також: "Чиновники не розуміли самого процесу", – екскерівник запровадження е-квитка у Львові
На днях на багатьох батьківських чатах з’явилася інформація, що ЛКП "Львівавтодор" прийматиме документи від шкіл виключно до 18:00 , 1 лютого. Однак як пояснили "Еспресо.Захід" у ЛКП "Львівавтодор", насправді ця інформація не відповідає дійсності. Попередньо дедлайн 12 лютого, однак це ще не остаточна дата.
У соцмережах же чимало батьків скаржиться на "сируватість системи". Зокрема, львів'янин Іван Савицький подававав документи онлайн, щоб зареєструвати свою дитину, але з першого разу не вийшло це зробити. Він витратив годину часу на цю справу, більше того не обійшлося і без консультацій з відділом IT-мерії Львова. Виявилося, що вся справа у лапках, він написав назву закладу освіти у лапках.
"Уважно читайте усе, що написано і дрібний шрифт теж. Підготуйте всі необхідні файли і оплатіть спочатку! А далі нічого складного… Але все таки хочу понити", – написав Іван Савицький і детально пояснив в чому є мінуси системи, зокрема:
- Важлива інформація в дрібному шрифті (Чому б просто не зробити поле форми, яке не сприймає інші символи?);
- Нелогічна послідовність (спочатку оплати потім заповнюй, бо під час заповнення потрібно долучити квитанцію про оплату, чому не автоматизувати це?);
- Необхідність повторно заповнювати дані, коли ти не виходив з кабінету;
- Незрозуміла логіка ідентифікації.
Також в одному з коментарів Іван Савицький додав, що ця система "сира, як бульба з морозу".
Ще одна львів’янка Марічка Ільїна питала поради у Facebook про те, як подати документи на пільговий Леокарт через Портал мешканця, щоб одразу для трьох дітей з багатодітної сім'ї? Виявилося, що однією заявою це неможливо зробити. Необхідно подати три заяви від її імені прикріпивши відповідні документи.
Львів’янка Олена розповіла, що вся ця система прийому документів далека від ідеалу і "дуже марудна".
"Якщо здавати через школу, треба заповнити заяву, згоду на обробку даних, сканувати то діло, додати скани багатьох документів (паспорт, свідоцтво про народження або id-картка дитини, ідентифікаційний номер свій або дитини, учнівський квиток, фото відповідної якості, квитанція про оплату) і вислати на мейл. З оплатою – у цьому випадку лише через термінал Еasy-pay. При цьому нас попередили, що зворотного зв'язку немає, і якщо щось не так зробили, то документи просто не приймуть", – сказала "Еспресо.Захід" пані Олена.
- Нагадаємо, у Львові видали лише 25 тисяч Леокарт. Залишилося ще 225 тисяч. У Львові е-квиток запустили, а валідатори не працюють.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе