![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Історія мами та сина з Рівненщини, які стали добровольцями
Алла Музичук та її син Владислав у перші дні повномасштабного вторгнення пішли у Млинівський військкомат. Там їх записали у батальйон тероборони
Про це повідомив очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль, передає "Еспресо.Захід".
Алла Музичук народилася у Дубні. До повномасштабного вторгнення рашистів в Україну працювала начальником Млинівської державної виконавчої служби.
Алла має фахову медичну та юридичну освіту. Після медучилища отримала військовий квиток. А її син Владислав закінчив військовий ліцей у Луцьку. Тож обоє ухвалили одностайне рішення піти у Млинівський військкомат, де їх записали у батальйон територіальної оборони.
На службу Музичуки потрапили у різні роти. Алла, відповідно до медичного фаху, стала бойовим медиком. Окрім виконання своїх посадових обов’язків, Алла Музичук співпрацює з колегами з інших формувань, проводить бійцям навчання та інструктажі з тактичної медицини, ділиться знаннями, які допомагають врятувати життя у військових умовах.
"Війна стала й випробовуванням сімейних стосунків матері з сином. Адже на початку війни Аллу і Владислава направили в різні місця і напрямки. Цілими тижнями рідні не могли здзвонитися між собою: якщо не через активні бойові дії, то до через відсутність зв’язку чи Інтернету як такого", - розповідає Віталій Коваль.
Нині обоє Музичуків служать разом. Нещодавно Алла перевелася у медичну роту, бо переконана, що тут її знання і кваліфікація будуть кориснішими і затребуванішими. Про свій вбір стати до лав ЗСУ жінка жодного разу не пошкодувала.
- Прикордонниця, яка пережила пекло Маріуполя, однією з перших записалася у "Гвардію наступу" на Рівненщині.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)