Гужовий транспорт та шаблі у піхвах. Що пропонують передати на потреби оборони на Львівщині
У переліку майна, яке можуть безкоштовно передати на потреби оборони та нацбезпеки на Львівщині, є не лише автомобілі та скутери, а навіть фіри
Перелік майна, яке вилучила державна виконавча служба Львівщини і яке може бути передане на потреби оборони та нацбезпеки опублікований на сайті Львівської обласної військової адміністрації.
У списку – понад 500 позицій. Значна частина – комплектуючі до автомобілів та комп’ютерної техніки, одяг та взуття. Є у списку і декілька автомобілів, зокрема біла TOYOTA RAV4 та JEEP GRAND CHEROKEE на польській реєстрації. Обидві автівки вилучили восени цього року.
Окрім автомобілів, військові підрозділи можуть отримати також інший транспорт: скутери, мопеди і навіть "фіри". У переліку є дві одиниці гужового транспорту, які вилучив Старосамбірський відділ виконавчої служби. Враховуючи, що в обох випадках разом з гужовим транспортом вилучили також колоди, можна припустити, що фіри конфіскували, через те, що їх власники крали дрова.
Взагалі дров так само як і бензопил різних марок у переліку чимало. Найбільше їх вилучили у Сколівському, Старосамбірському та Турківському відділах ДВС.
Натомість Пустомитівський відділ вилучив трохи зброї: мисливську рушницю, пістолет марки "Форт 17Р" з магазином та патронами.
У переліку є навіть три шаблі з піхвами – з розмахом від 62 до 105 см. Їх вилучив відділ примусового виконання рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у Львівській області Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Цей же відділ поповнив список кільканадцятьма тоннами взуття. Враховуючи, що усі вони вилучені на підставі одного рішення суду, їх конфіскували в одного власника. На користь держави у нього вилучили 13,9 тонни вживаного взуття, 2,2 тонни нового взуття з етикетками, 222 кг вживаних та 65 кг нових сумок, а також понад пів тонни нового та вживаного одягу.
Усе майно, яке є в переліку, можуть отримати підрозділи ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки. Держприкордонслужби, МВС,
Національної поліції, ДСНС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, інші утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам. Окрім того, майно можуть отримати державні органи, установи (організації), які утримуються за рахунок бюджетних коштів.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе