Від продуктів до транспорту: на Закарпатській митниці розповіли, як підрозділи ЗСУ можуть отримати конфісковані товари
Увесь перелік конфіскованого майна публікують на сайті військової адміністрації – саме вона, а не митниця, вирішує, кому таке майно передавати
Про зміни у порядку передачі конфіскованого майна для потреб оборони держави розповів начальник управління адміністративно-господарської діяльності Закарпатської митниці Едуард Маляр.
"Постановою КМУ Постановою визначено порядок передачі майна ЗСУ. Окрім ЗСУ має право отримати майно також Служба безпеки України, Держаприкордслужба ДСНС, Національна поліція та низка інших установ та організацій, які фінансуються з державного бюджету, – каже Едуард Маляр. – Закарпатська митниця надала перелік майна, яке перебуває у власності держави. Він розмішений на сайті Закарпатської обласної військової адміністрації. З моменту опублікування переліку розпорядником майна є військова адміністрація. Саме керівництво ОВА приймає рішення щодо передачі майна ЗСУ, а також іншим підрозділам, які здійснюють обороноздатність держави. За заявкою ці підрозділи отримають це майно безплатно".
Едуард Маляр уточнив, що наразі серед конфіскованого майна, яке може бути передане військовим, є транспортні засоби, продукти харчування, термін придатності яких ще не завершився, обладнання та медикаменти для закладів охорони здоров'я. Загалом у переліку близько 2000 позицій.
Конфісковане майно, яке передали ЗСУ чи іншим установам, поверненню не підлягає.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе