УКУ запускає безкоштовну освітню програму для підприємців малого та середнього бізнесу
СfE accelerator Українського католицького університету спільно з Stanford Graduate School of Business запускають безкоштовну освітню програму для 42 українських підприємців малого та середнього бізнесу
Про це повідомляє Міністерство економіки України, передає "Еспресо.Захід".
Відомо, що навчання у Stanford Ignite Ukraine розпочнеться у лютому 2024 року і триватиме 4 тижні онлайн та 3 тижні. Організатори покривають вартість навчання, проживання поблизу кампусу та основні логістичні витрати. Проєкт реалізується за підтримки Міністерства економіки України та Українського католицького університету.
"Щоб український малий та середній бізнес ще активніше розвивався, важливо, аби підприємці могли запозичувати міжнародний досвід, поглиблювати свої знання, виходити на новий рівень, і як результат – створювати нові робочі місця та відновлювати економіку України. Адже 81,7 % всіх зайнятих в бізнесі, працюють саме на малих та середніх підприємствах. Радію, що крім державних програм підтримки, з’являються також такі важливі ініціативи. Завдяки цьому ми маємо потенціал стати країною втілення найамбітніших бізнес-мрій", – зазначила Юлія Свириденко, перший віцепрем'єр-міністр – Міністр економіки України.
Детальніше про програму навчання
Програма створена для власників малого та середнього бізнесу, які мають мінімум три роки досвіду ведення підприємницької діяльності та намір масштабування, розвитку інновацій, запуску нових продуктів/послуг, залучення інвестицій, виходу на нові ринки чи інші ідеї зростання.
Метою Stanford Ignite Ukraine є імплементація отриманого досвіду та втілення амбітних ідей в межах існуючих підприємств в Україні.
"Ми в УКУ віримо у співпрацю. Бо лише співдія із сильними лідерами дає змогу досягати спільних великих результатів. Ми прагнемо і мріємо, щоб завтра про Україну говорили як про "країну економічного дива" і як "країну гідного життя", – зауважив Тарас Добко, ректор УКУ.
Опис програми, критерії відбору, реєстраційну форму та інші деталі ви можете знайти на сайті CfE accelerator. Дедлайн прийому заявок – 30 грудня 2023 року.
- Нагадаємо, раніше Андрій Якимів – підприємець, кандидат економічних наук, доцент кафедри управління проєктами Національного університету "Львівська політехніка" розповів з якими проблемами сьогодні зіштовхується бізнес, що потрібно для того, аби він міг інвестувати у довгострокові проєкти, як мотивувати українців до підприємництва і чому це важливо навіть в умовах війни.
- Актуальне
- Важливе