У Львові попрощалися з Михайлом Вартовником, Володимиром Олешним і Олегом Бохенеком
У суботу, 7 жовтня, Львів попрощався з трьома захисниками – Михайлом Вартовником, Олегом Бохенеком і Володимиром Олешним, які загинули на війні з Росією
Про це повідомили у Львівській міській раді, передає "Еспресо.Захід".
Чин похорону військовослужбовців відбувся у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.
Михайла Вартовника та Олега Бохенека поховали на Личаківському кладовищі у Львові. А Володимира Олешного – на місцевому кладовищі у селі Гамаліївка Львівської області.
Біографічна довідка
Фото: ЛМР
Львів’янин Михайло Вартовник народився 20 листопада 1989 року. Навчався у СЗШ № 42 міста Львова. Здобув вищу освіту у Національному університеті "Львівська політехніка" за спеціальністю "Комп'ютерні технології та інженерія". Після завершення навчання проходив військову службу у лавах 45-го полку імені Олександра Красіцького Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. У мирний час працював на посаді комірника у дистрибуційному центрі ТзОВ "Нестле-Україна"» в Малехові. Захоплювався автомобілями й грою в шахи, обожнював активний відпочинок із родиною та друзями.З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів до складу 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. За особистий внесок в
Фото: ЛМР
Володимир Олешний народився 21 квітня 1987 року у селі Гамаліївка Львівської області. Навчався у місцевій школі (сьогодні – Гамаліївська гімназія). Закінчив Державний професійно-технічний навчальний заклад "Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва". Здобув вищу освіту у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Зеноновича Ґжицького за спеціальністю "Менеджмент". Працював інкасатором у фінансовій компанії міста Львова. У вільний час захоплювався футболом та автомобілями. Любив складати вірші та співати українські народні пісні, подорожувати та проводити час із близькими.З початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, добровольцем став на захист Батьківщини до лав 10-го окремого стрілецького батальйону. Після проходження військових навчань за кордоном вступив до складу 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України. За особистий внесок у справу захисту держави був неодноразово відзначений військовим командуванням. Загинув 29 вересня. У Володимира Олешного залишилися бабуся, батьки, дружина, брат і сестра з родинами.
Фото: ЛМР
Львів’янин Олег Бохенек 9 серпня 1993 року. Навчався у СЗШ № 54 міста Львова. Закінчив Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова". Після завершення навчання працював на заводі в Рясному. Обожнював музику, майстерно грав на гітарі, також захоплювався кулінарією і спортом. Був винятково чесною і мужньою людиною.Після проходження навчань захищав Батьківщину на східному напрямку у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Загинув 3 жовтня. У Олега Бохенека залишилися мама, сестра та 8-річний син.
- Актуальне
- Важливе