У Львові почали будівництво вертолітного майданчика для аеромедиків
Підрядник, який нещодавно переміг у тендері, мав би завершити роботи до середини 2022 року за умови вчасного фінансування.
Про це в коментарі "Еспресо.Захід" повідомив технічний директор Лікарні швидкої допомоги Володимир Гончарук.
"Підрядник уже приступив до виконання робіт. Вони готують лоток під бетонування майданчика, прокладання електродротів і системи пожежогасіння. Та починають закуповувати обладнання. Частину його замовляють у Європі, частину – у США, а частину – в Україні", – розповів Володимир Гончарук.
Він додав, що ця компанія повністю робитиме майданчик, аж до здачі його в експлуатацію:
"Відомо, що 11 млн грн на роботи виділено з держбюджету, а решту має надати ЛМР, частково ми будемо вкладати кошти лікарні. Так було передбачено тристоронньою угодою. Після завершення всіх робіт майданчик прийматиме в експлуатацію Державіаслужба й видаватиме сертифікат. Наразі в нас усі дозволи на роботи й експертизи є".
Орієнтовне завершення робіт планують на середину 2022 року. Але все залежить від фінансування та сертифікації.
"Вертоліт і надалі буде базуватись у Черлянах, а цей майданчик дозволить приймати його за будь-якої погоди та видимості. Можливо з часом ми збудуємо ангар і розмістимо гелікоптер у нас, але поки цього не передбачено", додав пан Гончарук.
Зазначимо, що за підсумками тендеру на платформі Prozorro переможцем визначено ТОВ "Інтеграл Сістемс". Компанія запропонувала збудувати майданчик за 19,5 млн грн при початковій вартості 19,6 млн грн.
ТОВ "Інтеграл Сістемс" зареєстрована в Обухові 2011 року, займається електромонтажними роботами. Засновницею та бенефіціарною власницею фірми є київська підприємиця Оксана Пшець.
- Нагадаємо, цього року поблизу Лікарні швидкої допомоги почали спорудження майданчика для вертольота й парківки. Поки готували документи, вертоліт сідав на сусідню територію. На початку листопада було визначено переможця тендеру. Після всіх процедур з ТОВ "Інтеграл Сістемс" укладено угоду, і компанія приступила до спорудження майданчика.
- Додамо, що аеромедична евакуація стартувала як пілотний проєкт на Львівщині у квітні цього року та діяла всього два місяці. За цей час було здійснено дев’ять вильотів. Їх проводили на вертольоті ДСНС, який надали Львову тимчасово, поки готували машину від Нацполіції.
- У кінці травня вертоліт забрали на планове технічне обслуговування і фактично чотири місяці служба не працювала.
- 1 жовтня надійшов гвинтокрил, що підпорядкований Нацполіції і зараз він працює у Львові на постійній основі. Базується на аеродромі у Черлянах, що під Городком. На його роботу виділили 15 млн гривень до кінця року.
- Аеромедична евакуація працює у структурі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе