Наймолодшому 30 років: на вихідних у Львові попрощаються з трьома воїнами
У суботу, 17 серпня, Львів попрощається з трьома військовослужбовцями. Ігор Северенчук, Любомир Крамарівський, Георгій Окул загинули від рук російських окупантів, захищаючи Україну
Про це повідомляє Львівська міськрада, передає "Еспресо.Захід".
Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Чин похорону захисників розпочнеться о 10:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 10:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.
Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Біографічні довідки захисників
Любомир Крамарівський (21.02.1981-09.08.2024) Львів’янин.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №62. Здобув освіту спершу у Львівському поліграфічному фаховому коледжі та Ставропігійському вищому професійному училищі м. Львова, згодом вступив до Української академії друкарства. Також закінчив Львівську філію Європейського університету.
Займався приватним підприємництвом у поліграфічній сфері. Захоплювався садівництвом, любив подорожувати і обожнював присвячувати час дітям. За словами рідних, "завжди був життєрадісною людиною, готовою віддати останнє, аби допомогти іншим".
У квітні 2024 року став на захист Батьківщини від загарбників. Проходив військову службу на Сумщині у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління "Захід" Сил територіальної оборони Збройних сил України.
У Любомира Крамарівського залишилися батьки, вагітна дружина, однорічна донька та брат.
Георгій Окул (25.01.1980-10.08.2024) Львів’янин.
Навчався у Ліцеї №93 Львівської міської ради. Здобув освіту у колишньому Львівському технікумі залізничного транспорту. Брав безпосередню участь у будівництві Храму Різдва Пресвятої Богородиці.
Після завершення навчання обіймав посаду електрика у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Згодом працював у Регіональній філії "Львівська залізниця" Акціонерного товариства "Українська залізниця", а впродовж останнього часу – у Товаристві з обмеженою відповідальністю "Деос Реліз". У вільний час захоплювався грою в більярд, цікавився військовою технікою і зброєю, активно вивчав історію та колекціонував марки.
Із початком повномасштабного вторгнення РФ став на захист держави від російських окупантів. Виконував бойові завдання на Луганщині у лавах 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Георгія Окула залишилися мама, дві сестри, два племінники, дві племінниці та кохана дівчина.
Ігор Северенчук (17.12.1993-13.08.2024) Народився у Києві. Згодом родина Ігоря Северинчука переїхала до Львова.
Навчався у Ліцеї №93 Львівської міської ради, згодом вступив до Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу "Карпати". Здобув вищу освіту в Інституті геодезії Національного університету "Львівська політехніка".
Після завершення навчання займався приватним підприємництвом у сфері надання послуг із вивезення побутових відходів. Ще зі школи захоплювався футболом, входив до дублюючого складу ФК "Говерла", також грав за низку українських та зарубіжних клубів. Обожнював активний відпочинок і подорожі. За словам близьких, "був надзвичайно щирим та енергійним, природженим лідером, люблячим чоловіком і найкращим у світі татом, винятково відповідальною людиною".
Із перших днів повномасштабного вторгнення РФ добровольцем став на захист держави від окупантів до лав 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України. Брав участь у боях за Довгеньке і Торецьк, визволяв Ізюм та Лиман від окупантів. Попри отримані поранення, щоразу повертався на фронт. За особисту мужність і сумлінну службу був нагороджений численною кількістю відзнак, зокрема, Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України "Золотий хрест" та орденом "За мужність" III-го ступеня.
У Ігоря Северенчука залишилися батьки, дружина, син та брат.
- До слова, у четвер на Львівщині прощалися із сімома захисниками Україні. Юлія Бояновська, Володимир Ригель, Любомир Петричка, Роман Дудчак, Тарас Судило, Григорій Ткачишин та Артем Гостьонов загинули за Україну через російську агресію
- Актуальне
- Важливе