Еспресо. Захід

"Сьогодні Луганщина там, де її мешканці": Сергій Гайдай у День прапора відвідує Львів

23 серпня, 2022 вiвторок
12:40

Сьогодні, 23 серпня, Україна відзначає День Державного прапора. З цієї нагоди Львівську область відвідала делегація з Луганщини

Зміст

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай, передає "Еспресо.Захід".

"Ранок в Україні розпочинається з Луганщини, ми перші зустрічали світанок і новий день… У минулі роки цей день був особливим, ми традиційно приймали в себе наших друзів-львів'ян. Ми разом підіймали наш прапор в українському Сєвєродонецьку, гімн лунав на все багатолюдне місто, і ми були щасливими. Сьогодні там безлюдно і тихо, від міста залишилися руїни, люди не мають води та їжі, і найжахливіше - ворог продовжує крокувати нашою землею, таких знущань ніхто і ніколи не бачив у 21столітті, окупація - це надто страшно, росіяни відібрали в Луганщини найцінніше - життя", - написав Гайдай.

За його словами, сьогодні український прапор разом з вишиванками в Луганській області лежить захований лише шухлядах наших громадян, "бо за цей прапор в тебе можуть забрати життя".

"Вбити за те, що ти відданий своїй країні, просто за те, що ти українець. Знаєте, скільки коштує ранкова філіжанка кави у Львові? Це ціна вбитих Лисичанська, Рубіжного, Попасної, Кремінної, Сєвєродонецька, Щастя… Але ми не скоремося, Луганщина боєць, який щодня ламає зуби ворогу, форпост, який боронить всю країну…з прапором і вишиванкою під шкірою… І ми точно Переможемо, і знову як колись здіймемо разом з Вами український прапор над Сєвєродонецьком і знову будемо щасливими. Сьогодні нас радо зустрічає Львів, тепло, і ми не як вдома, а дійсно - вдома. Сьогодні Луганщина там, де її мешканці, виходить, що Луганщина зараз повсюди і я Прошу Вас підтримати Наших людей і звичайно ЗСУ, бо саме від цієї допомоги залежить, як швидко ми повернемося додому", - наголосив очільник ОВА.

У рамках візиту до Львова делегація з Луганщини на чолі з начальником Луганської ОВА Сергієм Гайдає також відвідала Національну академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

 

  • 23 серпня в Україні відзначають День державного прапора. З цієї нагоди о 09:00 ранку відбулася офіційна церемонія підняття синьо-жовтих стягів на найвищих флагштоках українських міст. Зокрема, у Львові 12-метровий український прапор підняли поряд з Національною академією сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, де розміщений 50,5-метровий флагшток. Серед почесних гостей свята, крім голови Львівської ОВА, голови Львівської обласної ради, міського голови міста, також був присутній голова Луганської ОВА Сергій Гайдай. Він наголосив, що вірить, що наступного року в цей день свято зможуть відзначити і в тимчасово окупованих територіях, які захопила РФ.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.

Теги:
Читайте також:
Львів
+0.6°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 41.58
    Купівля 41.58
    Продаж 42.04
  • EUR
    Купівля 43.21
    Продаж 43.87
  • Актуальне
  • Важливе
2025, четвер
13 лютого
22:29
На Закарпатті затримали молодика, який переправляв військовозобовʼязаних через кордон
22:10
Хотіла продати куртку в інтернеті: на Хмельниччині 22-річна жінка втратила 125 тис. грн через шахраїв
21:51
Поїли кота горілкою: у Франківську двоє дівчат знущалися з тварини. Поліція перевіряє
21:32
Каталися на ковзанах: на Волині двоє дівчат провалилися під кригу
21:13
свічка_скорбота
На Рівненщині попрощаються із загиблим Віталієм Ковальчуком, якого два роки вважали зниклим безвісти
21:00
Козацький білий хрест: у Дрогобичі напрацьовують концепцію встановлення пам’ятників полеглим бійцям
20:50
На Львівщині відкрили новий навчально-практичний центр "Професійної кулінарії"
20:32
У Луцьку через мирну акцію перекриють рух транспорту на декількох вулицях
20:14
На проспекті Чорновола у Львові, де буде бульвар, знесли вже чотири МАФи
19:55
Президент Зеленський провів зустріч із студентами Острозької академії на Рівненщині
19:50
Вранці та вдень мокрий сніг: прогноз погоди у Львові та на Львівщині на 14 лютого
19:40
На Тернопільщині під колесами авто загинув 4-річний хлопчик
19:20
У Львові полеглому воїну 80-ки Максиму Коту встановили меморіальну дошку
19:09
На Буковині 9 років тюрми отримав учасник угруповання, яке розповсюджувало наркотики
18:45
Команда зі Львова здобула нагороду на ярмарку молодіжного підприємництва в Естонії
18:30
Реставратори відновили дерев’яну квіткову браму у столітній кам’яниці
У Львові відреставрували історичну дерев’яну браму у столітній кам'яниці
18:13
презентація книжки Марії Матіос
У Львові презентують книжку Марії Матіос "Жінці можна довіряти"
18:00
На Хмельниччині засудили подружжя наркодилерів з Полтавщини
17:51
завод "KREISEL" у Фастові
Німецький концерн FIXIT збудував завод будматеріалів неподалік Львова
17:45
затимання головного інспектора митниці
Головному інспектору Тернопільської митниці повідомили про підозру
17:32
швидка допомога
У Хмельницькому під час проходження ВЛК чоловік скоїв суїцид
17:30
поховання
У Львові 14 лютого прощатимуться з захисниками Юрієм Стецем і Михайлом Лосиком
17:24
Оновлено
виставка "Мереживо століть" Дарії Альошкіної
Куди піти у Львові з 10 по 16 лютого: вечір любовної лірики українських поетів-бійців
17:14
Mercedes-Benz SLS AMG
На Закарпатті перед кордоном вилучили авто російського олігарха: Mercedes-Benz вартістю до €400 тис., - журналіст Глагола
17:11
Переправник, стажер та клієнт: на Закарпатті затримали правопорушників
17:04
Воїн Олег Гриценко зі Львівщини отримав відзнаку Міноборони медаль "Хрест доблесті"
16:54
викриття травматолога
На Львівщині викрили травматолога, який за 2000 доларів обіцяв внести дані про хвороби, які б дозволили уникнути військової служби
16:40
На Прикарпатті керівника й головбуха дослідної станції підозрюють у хабарництві
16:39
Добудова ХАЕС
"Можемо запустити інвестора на якусь частину", – Зеленський пояснив, звідки планують брати гроші на добудову ХАЕС
16:27
До Ужгорода прибув евакуаційний потяг із 6 донеччанами
16:17
пігулки
Запила таблетки енергетиком: на Волині з отруєнням госпіталізували школярку
16:07
Чемпіонат світу з лижних перегонів, українські параатлети
Львівський параспортсмен Павло Баль став чемпіоном світу з лижних перегонів
15:58
Лабораторія Другого ТМО у Львові отримала найвищу оцінку якості досліджень
15:48
хаб євроінтеграції у Львові
У Львові у знаменитому будинку Левинського запрацює перший в Україні хаб з євроінтеграції
15:33
хабар за перетин кордону на Буковині
На Буковині чоловік намагався дати хабар прикордонникам, щоб вивезти сина
15:20
На Прикарпатті 2 тисячі військовослужбовців перебувають у розшуку через СЗЧ
15:08
У Львові в готелі на Замарстинівській чоловік вкрав з сумки гаманець із доларами та євро: його затримали
14:50
змагання "Пліч-о-пліч" на Львівщині
Понад 40 тисяч учасників: на Львівщині завершився другий етап всеукраїнських шкільних ліг "Пліч-о-пліч"
14:37
На Волині винесли вирок молодику за розіграші в інстаграмі
14:22
Новини Заходу України
На Рівненщині у двох лікарнях ввели масковий режим через збільшення кількості хворих на грип та ГРВІ
Більше новин