
Автомат і набої поштою: на Волині викрили продавця зброї
Мешканець Конотопа на Сумщині збував волинянину поштою зброю та набої. Йому загрожує від трьох до семи років позбавлення волі
Про це повідомила Волинська обласна прокуратура, інформує Еспресо.Захід
Волинські правоохоронці з Камінь-Каширського відділу поліції викрили 52-річного мешканця міста Конотоп Сумської області, який надіслав волинянину поштою автомат Калашникова (АК-74) та більше тисячі патронів. Чоловікові вже повідомили про підозру у незаконному придбанні, носінні, зберіганні та збуті вогнепальної зброї та бойових припасів (ч.1 ст. 263 КК України). Йому загрожує позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Як розповіли у прокуратурі, зброю та набої мешканець Конотопа збув волинянину упродовж лютого-березня 2025 року. Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Примітка: згідно зі статтею 62 Конституції України особа вважається невинуватою в скоєнні злочину і не може бути кримінально покарана, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- У Львові затримали жінку, яка поштою надсилала канабіс.



- Актуальне
- Важливе












