На Закарпатті трирічна дівчинка впала у колодязь: її госпіталізували
Дитина наковталася води й почала захлинатися. Медикам швидкої вдалося стабілізувати її стан
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Закарпатського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, передає Еспресо.Захід.
У Берегівському районі на Закарпатті трирічна дівчинка випадково впала у колодязь глибиною близько 2,5 метра. Унаслідок падіння у дитини сталося утоплення з аспірацією води.
На виклик прибули бригади медиків, які відразу розпочали надання невідкладної допомоги. Відтак вони стабілізували стан маленької пацієнтки та забезпечили їй кисневу підтримку.
На момент госпіталізації дитина була при свідомості та дихала самостійно. Дівчинку доставили до Виноградівської лікарні для подальшого обстеження й лікування. Про подію також повідомили працівників поліції.

Своєчасні дії медиків допомогли стабілізувати стан дитини та безпечно доправити її до лікарні, наголошують у центрі ЕМД.
Фахівці нагадують, що колодязі та інші небезпечні об’єкти на подвір’ї мають бути надійно закриті й недоступні для дітей. "Навіть кількох секунд без нагляду достатньо, щоб сталася небезпечна ситуація", – йдеться у дописі.
- На Закарпатті 10-місячне немовля потрапило до лікарні з підозрою на отруєння щурячою отрутою
- Актуальне
- Важливе