![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Ексбаскетболіст "Валенсії" став амбасадором спортивного шкільного проєкту на Рівненщині
Володар двох баскетбольних Єврокубків у складі іспанської "Валенсії", колишній капітан збірної України, багаторазовий чемпіон України, а нині - президент баскетбольного клубу "Рівне" та директор ОСДЮСШОР Сергій Ліщук став амбасадором проєкту "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" на Рівненщині
Про це повідомляє Рівненська ОВА, передає "Еспресо.Захід".
"Вирішив стати амбасадором, адже пам’ятаю ще з дитинства, як важливо спілкуватися з відомими спортсменами не через телевізор, а наживо, потиснути руку та почути пораду. У проєкті моя місія – відвідувати змагання, спілкуватися з учасниками та мотивувати дітей. Думаю, це дасть позитивні емоції для їх розвитку взагалі та спорту в цілому", - сказав Сергій Ліщук під час брифінгу.
Додамо, що президентський проєкт "Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч" - турнір з п'яти видів спорту. Це баскетбол, волейбол, футзал, черлідинг та спортивне орієнтування. Він складається з декількох етапів, починаючи від шкільного і закінчуючи всеукраїнським.
Мета - залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей, можливість самовиразитися, а також - психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів.
Вже для участі в проєкті зареєструвалося понад дві сотні команд із Рівненщини. Цей процес триває. Завершиться реєстрація 1 лютого.
Більше інформації шукайте на сайті проєкту.
- Нагадаємо, фехтувальниці зі Львівщини вибороли перемогу юніорського Кубка світу
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)