![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
За дві доби майже 100 скарг на перевізників Львівщини. Скільки пасажирів отримали обіцяні 200 грн
За дві доби майже 100 скарг надійшло Smart Ticket Technology на неможливість здійснити безготівкову оплату в автобусах Львівщини
Про це повідомляє Smart Ticket Technology, передає "Еспресо.Захід".
"За вчора наша гаряча лінія опрацювала 55 дзвінків: з них 35 скарги від пасажирів на неможливість оплатити безготівково у приміських та міжміських автобусних маршрутах Львівської області. З них два заявники підтвердили ці факти фото-, відеофіксацією. Інші 20 не стосувалися обласного громадського транспорту. У перший день ініціативи "громадський контроль" було зареєстровано ще 56 скарги від пасажирів на неможливість оплатити безготівково. З них також 2 заявники повідомили про фото/відеофіксацію цих порушень. Разом за два дні - 91 скарг", - йдеться у повідомленні.
У компанії відзначають, шо саме через систематичне порушення водіями автобусів на приміських та міжміських маршрутах Львівської області алгоритму роботи із валідаторами та створення штучних перешкод у роботі е-квитка, а також небажання чи неможливість приватних перевізників вплинути на своїх працівників, через що першочергово страждають пасажири, які не можуть отримати зручної, прозорої, сучасної, а головне економної послуги, ТОВ "Smart Ticket Technology" запровадив ініціативу "громадський контроль".
Ініціатива передбачає 200 грн кожному, хто зафіксує і передасть на гарячу лінію за номером 0 800 300 844 факт порушення з боку водіїв, що унеможливлює безготівкову оплату, або створює штучні перешкоди у роботі валідатора.
"Ми вдячні громадськості за активне відстоювання свого права на комфортний та зручний проїзд в обласному громадському транспорті. Разом впроваджуємо якісні зміни. Ми продовжимо звітувати перед громадськістю про результати роботи системи, оскільки е-квиток - це про прозорість, зручність і якість перевезень. Сподіваємося, найближчим часом ситуація покращиться та Львівщина зможе продовжити успішно реалізувати систему АСООП, яка є першою в Україні на рівні області, а пасажири відчують покращення у роботі обласного громадського транспорту", - кажуть у компанії.
Читайте також: Водії саботують роботу е-квитка: на Турківському напрямку працює лише 25% валідаторів
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)