![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Львові 9 довгожителів відзначили свої 100 і більше років
Цього місяця свої уродини відсвяткували вісім панянок та один пан. Їм вручили допомогу в розмірі 10 тисяч гривень
Про це повідомляє Львівська міська рада, передає "Еспресо.Захід".
Зокрема, шестеро львів’ян відзначили 101-й день народження, одна львів’янка святкувала столітній ювілей, ще одній панянці виповнилося 102 роки, а також одна мешканка приймала вітання з нагоди 104-річчя.
Першою цього місяця свій день народження відзначила Емілія Патлатюк: 1 березня їй виповнилось 101 рік. Наступного дня свої 102-гі уродини святкувала Любов Муравицька. А 10 березня привітання з нагоди 104-річчя приймала Олександра Самойленко.
Вже за декілька днів одразу троє панянок відзначили свої 101-ші уродини: 16 березня – Євдокія Падалка, 17 березня – Дарія Дядюн та Анастасія Сухонос. Галина Черняшкіна святкувала свій столітній ювілей 20 березня.
24 березня свій 101-ший рік відсвяткував Євген Рябов. А вже 25 березня свій 101-ший день народження відзначила Валентина Коршун.
Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу в сумі 10 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тисяч гривень. Традиція вітання довгожителів у Львові триває вже понад 15 років.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)