Львів 24 грудня попрощається із загиблими захисниками Іваном Андреївим, Юрієм Попиком, Віталієм Кришталем та Ярославом Семчишиним
У вівторок, 24 грудня, у Львові попрощаються з чотирма воїнами – Іваном Андреївим, Юрієм Попиком, Віталієм Кришталем та Ярославом Семчишиним, які загинули у боротьбі за Україну
Про це повідомляє Львівська міська рада, передає "Еспресо.Захід".
Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.Близько 11:30 відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають полеглих захисників на Личаківському кладовищі.
Львів'ян та гостей міста закликають прийти та віддати шану героям, які боронили їхні життя ціною власного. Також на цей час просять уникати проведення святкових заходів.
Про захисників
Фото: ЛМР
Віталій Кришталь ("Кришталь") народився 7 серпня 1979 року у селі Бранкованове Одеської області. Здобув професійно-технічну освіту за професією "механізатор".
Із початком російського повномасштабного вторгнення став на захист України. Виконував бойові завдання з оборони суверенітету, територіальної цілісності та незалежності держави у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. У бою із російським окупантом 16 листопада 2024 року отримав поранення, не сумісне з життям. У нього залишилися друзі та побратими.
Юрій Попик народився 10 грудня 1990 року у селі Суховоля на Львівщині. Навчався у Суховільському ліцеї. У 2006 році вступив до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності на спеціальність "Пожежна безпека". Проходив військову службу у складі Державної спеціальної служби транспорту.
Лейтенант служби цивільного захисту. Після завершення навчання упродовж певного періоду працював в одній з пожежних частин Львова, згодом – у селі Підкамінь Львівської області. Далі обійняв посаду дитячого тренера у Львівській дитячо-юнацькій спортивній школі "Олімпія" та здобув велику повагу й любов серед своїх вихованців.
За словами рідних, був надзвичайно принциповим, прямим та чесним. Впродовж свого життя активно займався єдиноборствами: самбо, дзюдо та рукопашним боєм. Був майстром спорту України з боротьби самбо, учасником та призером низки українських і міжнародних змагань.
Із початком повномасштабного вторгнення добровільно став на захист України від загарбників до складу 1-ї окремої бригади імені князя Лева Державної спеціальної служби транспорту. Проходив військову службу на території Донецької області. Воїн загинув 11 грудня 2024 року. У нього залишилися мама та брат.
Іван Андреїв народився 11 січня 1973 року у селі Ясенівці Львівської області. Навчався у колишній Середній загальноосвітній школі №64 I-III ступенів Львова (сьогодні – ліцей "Гроно" Львівської міської ради). Згодом здобув професійно-технічну освіту у Львові. Після завершення навчання проходив військову службу.
Спершу працював у ПрАТ "Концерн-Електрон", а згодом – на підприємстві з виготовлення керамічних виробів. У вільний час захоплювався рибальством, грибництвом, мав широке коло друзів. За словами рідних, був прекрасним чоловіком та батьком.
Із перших місяців російського повномасштабного вторгнення добровільно став на захист Батьківщини від загарбників. Боровся із окупантами на Харківщині та Донеччині у лавах 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Воїн загинув 16 грудня 2024 року. У нього залишилися мама, дружина, двоє синів, донечка, теща та сестри.
Ярослав Семчишин народився 2 грудня 1980 року в селі Вербів Тернопільської області. Навчався у Вербівській загальноосвітній школі I-II ступенів, згодом вступив до Бережанського ліцею №2 Бережанської міської ради Тернопільської області. Проходив військову службу у складі військової частини у Львові. У 2004 році переїхав до Львова.
Займався приватним підприємництвом у сфері виготовлення та ремонту взуття. Був майстром своєї справи, вирізнявся уважністю до деталей та оперативністю виконання робіт. У вільний час багато подорожував Україною.
Із початком російського повномасштабного вторгнення став на захист держави від російських окупантів до складу 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. Виконував завдання на Харківщині, Чернігівщині, Полтавщині, Сумщині та на Курському напрямку. Воїн загинув 17 грудня 2024 року. У нього залишилися дружина, донька, мама та брат.
- На фронті загинув 36-річний захисник із Прикарпаття Олег Міга.
- Актуальне
- Важливе