"Галичанка" покидає Єврокубок

Львівська "Галичанка" на виїзді зіграла внічию з іспанським "Атлетіко Гуардес", однак покидає Єврокубок.

Про це повідомляє відділення НОК у Львівській області, передає "Еспресо.Захід".

Перший тайм повторної зустрічі розпочався катастрофічно для львів'янок – до 8-ї хвилини вони програвали з рахунком 0:5. Далі гра вирівнялась і команди пішли на перерву за рахунку 13:7 на користь іспанок. В другому таймі "Галичанка" наприкінці зустрічі зуміла зрівняти рахунок. Матч завершився 24:24.

У півфіналі зіграє "Атлетіко Гуардес".

Додамо, що найрезультативнішою гравчинею матчу стала Діана Дмитришин – 9 голів.

Нагадаємо, перший матч тиждень тому у Львові завершився з рахунком 24:16 на користь гостей.

• Зазначимо, львів'янкам у суперники випала одна з найсильніших команд Іспанії – "Атлетіко Гуардес".
  • Загалом у чвертьфіналі позмагаються вісім команд із шести країн: іспанські "Атлетіко Гуардес", "Рокаса Гран-Канарія", "Малага", хорватський "Локомотив Загреб", "Ялікавакспортс клуб" з Туреччини, грецький "ПАОК", чеська "Славія" та українська "Галичанка".

Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал