live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінцифри створює Дія.City для розвитку IT-індустрії в Україні

Дія.City створить в Україні одні з найкращих у світі умов для розвитку IT-індустрії.

Про це повідомляє  "Урядовий портал", передає "Еспресо.Захід". 

"Останні пів року ми працюємо над тим, щоб створити на території України спеціальну економічну зону – концептуальну, сучасну, яка допоможе пришвидшити розвиток ІТ-галузі. Ми хочемо, щоб в Україні було більше стартапів, але на сьогодні це важко втілити в життя, адже наші податкові умови, регулювання міграційних процесів, трудового законодавства – не найкращі у світі. Тому сьогодні Україна є третьою у світі за аутсорсингом ІТ-послуг. Тобто багато наших спеціалістів розробляють послуги для інших країн, але ми хочемо, щоб в Україні почали створювати IT-продукти. Тому ми працюємо над Дія.City, яка стане однією з найкращих податкових систем у світі. Адже ми хочемо, щоб наші компанії платили менше податків, стрімко розвивалися і створювали більше робочих місць", – сказав Михайло Федоров, віцепрем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації України.

За словами заступника міністра цифрової трансформації Олександра Борнякова, в Дія.City для IT-фахівців залишаться такі ж умови, які вони мають під час оформлення як ФОП. Тобто 5% податку на доходи фізичних осіб та мінімальний ЄСВ 22%, цього року це 1039 гривень.

"Для компаній ми вводимо податок на виведений капітал – ставка 10% у разі виведення дивідендів або 15% прирівняних до них платежів", – пояснив Олександр Борняков. 

Він додав, що Мінцифри також вдосконалить порядок здійснення процесуальних дій під час кримінального провадження, щоб унеможливити необґрунтоване втручання у діяльність IT-компаній.

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати