live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Рівненщині пропонують збудувати водно-спортивну арену європейського рівня

З пропозицією побудувати в Дубно сучасний веслувально-спортивний комплекс до голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука звернувся дубенський міський голова Василь Антонюк.

Про це повідомляє ЧаРівне.

У листі, зокрема, йдеться про те, що Дубно відоме своїми здобутками у водних видах спорту. Тут підготували 33 майстри спорту, 5 з яких – міжнародного класу. Відтак, міська влада Дубна вбачає за доцільне створити на території міста новий спорткомплекс для тих, хто займається веслуванням на байдарках і каное. Йдеться про залучення спортсменів з усієї України та про можливість проводити на базі комплексу тренувань та спортивних змагань високого рівня.

Крім того, на думку влади міста, цей об’єкт може стати привабливим не лише в контексті розвитку спорту, а й туризму Рівненщини. Звести його планують на одній з водних артерій Дубна. Місто готове надати під зведення спорткомплексу земельну ділянку та замовити проєктно-кошторисну документацію. У Дубенській міській раді також розраховують на підтримку з обласного бюджету в реалізації цього проєкту.

Це питання розглянули на засіданні постійної комісії обласної ради з питань гуманітарної політики. У той же час депутати рекомендували, щоб це питання розглянули колеги з постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури. Як пояснив керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – керівник секретаріату Богдан Сологуб, відповідно до рішення обласної ради №1479 «Про деякі питання співфінансування об’єктів будівництва, ремонту, реконструкції з обласного бюджету», перш ніж замовляти проєктно-кошторисну документацію на будівництво, міська рада має подати відповідні документи на розгляд згаданої комісії обласної ради. Щоб депутати розуміли потенційне навантаження на обласний бюджет і могли надати фінансові гарантії підтримки проєкту в майбутньому.

 

У підсумку члени комісії підтримали ідею будівництва веслувально-спортивного комплексу в місті Дубно з вищезгаданими рекомендаціями.

новини партнерів

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

8 березня, 2021 понеділок

7 березня, 2021 неділя

6 березня, 2021 субота

5 березня, 2021 п'ятниця

Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Введіть слово, щоб почати