Еспресо. Захід

На 5 березня Укрзалізниця призначила низку евакуаційних рейсів. Розклад

5 березня, 2022 субота
08:31

Також прямують електрички й заплановані рейси для виїзду за кордон.

Про це інформує ​​​​АТ "Укрзалізниця", передає "Еспресо.Захід".

Сьогодні, у суботу, 5 березня, прямуватимуть евакуаційні потяги.

Зі станції "Київ":

04:21 - №150 Чернівці – Полтава
04:21 - №130 Ворохта – Кременчук
04:36 - №1 Івано-Франківськ – Костянтинівка
05:38 - №138 Краматорськ – Хмельницький
06:23 - №142 Львів – Лиман
06:23 - №114 Львів – Лиман
09:00 - №705 Дарниця – Львів
10:00 - №715 Дарниця – Львів
12:06 - №45 Ужгород – Краматорськ
13:34 - №114/142 Лиман – Львів
14:07 - №749 Київ – Івано-Франківськ
14:25 - №769 Київ – Кам’янець-Подільський
15:02 - №55 Київ – Рахів
17:12 - №13 Київ – Солотвино
17:42 - №792 Київ – Кременчук
17:42 - №790 Київ – Кропивницький
18:30 - №81 Київ – Ужгород
18:48 - №67 Київ – Варшава
19:06 - №44 Київ – Івано-Франківськ
19:48 - №95 Київ – Рахів
20:05 - №29 Київ – Ужгород
20:12 - №49 Київ – Трускавець
20:21 - №59 Київ – Чоп
20:21 - №57 Київ – Ворохта
21:07 - №38 Київ – Запоріжжя
21:15 - №105 Київ – Одеса
21:22 - №97 Київ – Ковель
22:03 - №130 Кременчук – Ворохта
22:03 - №149 Полтава – Чернівці
22:10 - №17 Харків – Ужгород
22:22 - №7 Київ – Чернівці
22:37 - №91 Київ – Львів
22:47 - №46 Краматорськ – Ужгород
23:46 - №771 Київ – Хмельницький
23:59 - №139 Київ – Кам’янець-Подільський

Зі станції "Харків":

04:11 - №114 Лиман – Львів
04:11 - №142 Лиман – Львів
11:33 - №1 Івано-Франківськ – Костянтинівка
12:36 - №46 Краматорськ – Ужгород
14:39 - №114, 142 Львів – Лиман
15:09 - №17 Харків – Ужгород
17:00 - №723 Харків – Львів
19:27 - №795 Харків – Дніпро
20:15 - №22 Харків – Трускавець
21:08 - №2 Костянтинівка – Івано-Франківськ
21:43 - №7 Харків – Одеса
22:40 - №45 Ужгород – Краматорськ

Зі станції "Дніпро": 

05:00 - №38 Київ – Запоріжжя
06:23 - №796 Дніпро – Харків
09:27 - №6 Рахів – Запоріжжя
14:26 - №41 Дніпро – Трускавець
16:39 - №6 Запоріжжя – Рахів

Зі станції "Запоріжжя":

11:07 - №006 Рахів - Запоріжжя
12:20 - №120 Запоріжжя - Львів
14:45 - №005 Запоріжжя – Рахів
19:47 - №072 Запоріжжя – Київ
20:37 - №068 Запоріжжя - Львів
21:38 - №038 Запоріжжя - Київ
22:26 - №068 Львів - Запоріжжя


Зі станції "Вінниця":

00:28 - №105 Київ – Одеса
00:58 - №078 Одеса – Ковель
01:05 - №041 Дніпро - Трускавець
02:35 - №771 Київ – Хмельницький
03:42 - №060 Чоп – Київ
03:42 - №058 Ворохта – Київ
03:54 - №106 Одеса – Київ
04:31 - №081 Ужгород – Київ
04:42 - №050 Трускавець – Київ
05:46 - №086 Запоріжжя – Львів
06:03 - №056 Рахів – Київ
06:47 - №770 Кам’янець-Подільський – Київ
06:54 - №021 Харків - Трускавець
09:16 - №138 Лиман – Хмельницький
10:23 - №070 Запоріжжя - Львів
11:30 - №912 Запоріжжя – Хелм
16:41 - №772 Хмельницький - Київ
17:20 - №769 Київ – Кам’янець-Подільський
17:43 - №086 Львів – Запоріжжя
18:07 - №055 Київ – Рахів
19:42 - №138 Хмельницький – Лиман
20:50 - №716 Львів – Київ
21:45 - №081 Київ – Ужгород
22:32 - №042 Трускавець – Дніпро
23:17 - №049 Київ – Трускавець
23:26 - №057 Київ – Ворохта
23:26 - №059 Київ – Чоп
23:53 - №022 Трускавець – Харків

Прямують електрички:

  • з Харкова до Львова з пересадкою по Хмельницькому;
  • з Житомира (починаючи з 13:00) до Львова з пересадкою по Бердичеву;
  • Організовано човниковий рух на ділянці Харків – Полтава – Кременчук.

Також заплановані евакуаційні рейси далекого сполучення та/або Інтерсіті+ з Краматорська, Лимана, Харкова, Запоріжжя, Дніпра, Кривого Рога та Одеси.

Графік може відрізнятися з часом відправлення, адже це буде залежати від кількості людей і заповнюваності поїздів.

Курсують й евакуаційні рейси для виїзду за кордон:

№ 7603/7604 Львів – Пшемисль о 00:40;
№ 954 Львів – Хрубешув о 02:00;
№ 7605/7606 Львів – Пшемисль о 05:27;
№ 35/36 Львів – Пшемисль о 07:10;
№ 7607/7608 Львів – Пшемисль о 08:52;
№ 7614/7615 Львів – Хелм о 09:30;
№ 912/913 Запоріжжя – Хелм об 11:00;
№ 7609/7610 Львів – Пшемисль о 12:12;
№ 7616/7617 Львів – Хелм о 14:00;
№ 7611/7612 Львів – Пшемисль о 15:40;
№ 67/68 Київ – Варшава о 19:13 (з групою вагонів на Хелм);
№ 7601/7602 Львів – Пшемисль о 19:55;
№ 7618/7619 Львів – Хелм о 20:30;
№ 904/905 Запоріжжя – Хелм о 23:00;
№ 7620/7621 Львів – Хелм о 23:55.

Зі станції Чоп до Захонь (Угорщина) курсуватимуть 9 пар поїздів угорського формування.
  Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
Читайте також:
Львів
-2°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • USD 39.88
    Купівля 39.88
    Продаж 40.55
  • EUR
    Купівля 42.54
    Продаж 43.5
  • Актуальне
  • Важливе
2023, понедiлок
30 січня
16:44
Світло
У Львівобленерго пояснили, чому рахунки за електрику не знизились попри тривалі відключення 
16:32
Христина Шабат
Російські мультики діють як високоточні ракети. Блог Христини Шабат
16:23
Оновлено
Львів, транспорт
У Львові під час руху трамвая у водійки сталася клінічна смерть
16:20
Вашківський спиртзавод
Стартову ціну знизили вдвічі: на аукціон виставили спиртзавод у Чернівецькій області
16:06
Олег Романюк
П'ятеро дітей осиротіли: захищаючи Україну, загинув воїн зі Львівщини Олег Романюк
15:51
прикордонниця
На Львівщині змінили форму звернення для водіїв, які виїжджають з країни за системою "Шлях"
15:40
Віктор Винник і МЕРІ
У Львові в День закоханих Віктор Винник і МЕРІ співатимуть про любов
15:30
Центр постінтенсивного виходжування новонароджених та недоношених дітей
У львівському "Охматдиті" відновив роботу Центр постінтенсивного виходжування новонароджених та недоношених дітей
15:15
Загиблий Герой
На фронті від рук окупантів загинув волинянин Руслан Тіщенко
15:02
Ексклюзив
Ростислав Радиш
Є волонтери, які дійсно допомагають, а деякі вдають і шкодять війську, - Ростислав Радиш
14:52
На Закарпатті викрили організатора каналу незаконної переправи через кордон
"Квитки" по 6 тис. доларів і гідрокостюми: на Закарпатті викрили організатора каналу незаконної переправи ухилянтів
14:40
мурал у Херсоні
"Росія тут ніколи": рівненський художник створив мурал у Херсоні
14:26
У Львові затримали місцевого збувача та закладчика психтропних речовин
У Львові поліцейські затримали місцевого збувача та закладчика психотропних речовин
14:14
Оновлено
завербований агент ФСБ
Готував ракетний удар по електропідстанціях на Заході України: СБУ затримала завербованого агента ФСБ
13:48
підозра, НАБУ
"Забув" задекларувати майно на близько 8,5 млн грн: справу депутата Волиньради скеровано до суду
13:35
земля
Використовували не за призначенням: на Львівщині відібрали землю у фермерів вартістю майже 400 млн
13:21
Піп Іван
У Карпатах морозно та зберігається сніголавинна небезпека
13:05
На Рівненщині поліцейський потрапив у ДТП, ДБР розслідуватиме справу
12:53
Брав участь у боях на Херсонщині: СБУ Франківщини ідентифікувала бойовика зі 113-го полку "ДНР"
12:36
Валерій Чоботар
Чернівчанин виборов золото на змаганнях з карате у Єгипті
12:20
чадний газ
На Львівщині троє людей постраждали від чадного газу
11:59
До ворожих позицій було лише кілька десятків метрів: військовий "єгер" Калуш розповів про бій під Бахмутом
11:45
коронавірус
На Франківщині зростає кількість хворих на COVID-19
11:28
світло
Де на Заході України вимикатимуть світло. Графіки планових відключень
11:15
система оповіщення сирена
Без тривоги, але з ДТП: Козицький розповів, як пройшла доба на Львівщині
11:00
транспортний хаб
У Львові на території "транспортного хабу" висадили 12 дерев. Фото
10:56
Інфографіка
курс валют
Курс валют у Львові на сьогодні: євро подешевшав в обмінниках
10:44
Володимир Козак
Унаслідок мінометного обстрілу на Донеччині загинув старший сержант з Франківщини Володимир Козак
10:30
дтп
На Львівщині автобус на смерть збив велосипедиста
10:15
паспортний контроль  кордон
За добу з-за кордону повернулися 32 тис. українців: ситуація на західному кордоні
10:00
Ексклюзив
Ростислав Радиш
Люди живуть у підвалах, але кажуть, що будуть залишатися до останнього, - волонтер про Бахмут
09:43
ДТП
На трасі Київ-Чоп зіткнулися дві автівки, постраждали четверо людей
09:25
Воїни прикарпатської "десятки" показали, як накрили вогнем місце скупчення окупантів
09:07
світло
У Львові та області діє графік погодинного відключення світла
08:50
грип
На Львівщині побільшало хворих на грип та ГРВІ
08:30
Ярослав Левицький
У боях на Луганщині загинув воїн зі Львівщини Ярослав Левицький
08:12
УЗ  Укрзалізниця  евакуація
До Львова з Покровська вирушить один евакуаційний потяг
07:54
сніг, мокрий сніг, зима
Погода на Заході України: прогноз синоптиків на 30 січня
2023, неділя
29 січня
21:19
автівки для ЗСУ
Буковинці передали 5 автівок для захисників на передову
20:46
енергентичні батончики для ЗСУ
На Рівненщині юні пластуни виготовляють енергетичні батончики для ЗСУ
Більше новин