Львів'ян запрошують долучитися до онлайн-марафону "Відновимо Планету разом!" – спікери заходу
У четвер, 22 квітня, з нагоди 51 Дня Землі відбудеться онлайн-марафон "Відновимо Планету разом!".
Про це інформується на сторінці події, передає "Еспресо.Захід".
Онлайн-марафон, присвячений до 51-ї річниці до Дня Землі відбудеться завтра об 11.00.
Участь в ньому безкоштовна. Бажаючим долучитися до марафону потрібно лише зареєстуватися.
Спільно із науковцями, екологами та ековолонтерами під час онлайн-марафону обговорюватимуть те, як відновлювати природу нашої унікальної Планети, та яку роль може зіграти кожен з нас.
В ході онлайн-марафону виступатимуть:
- Андрій Хрутьба, начальник екологічно-освітньої роботи "Національний Природний Парк Голосіївський": Кому і навіщо потрібні оті заповідники і національні парки.
- Василь Приндак, директор НПП "Сколівські Бескиди": Значення національних парків у збереженні біорізноманіття!
- Тарас Харачко, керівник Центру відновлення лісу ГО "ЛІіС", доцент кафедри лісових культур і лісової селекції Національного лісотехнічного університету України: Інвазійні види дерев , які використовують в лісовому господарстві при штучному лісовідновленні.
- Вікторія Бундзяк, начальниця відділу еколого-освітньої роботи Карпатськго Біосферного заповіднику: Флора унікальної Долини нарцисів у Карпатському Біосферному заповіднику
- Євген Дикий, директор Національного антарктичного наукового центру: Антарктика – найбільший заповідник на Землі: як зберегти унікальну природу крижаного континенту та Південного океану?
- Андрій Плига, керівник напрямку Ліси WWF Україна: Найцінніші та найстаріші ліси України: що їм загрожує та що, кожен українець може зробити для їхнього збереження
- Яна Боброва, співзасновниця та виконавча директорка благодійного фонду Peli can live: Порятунок пеліканів Алібея та Алкалії, збереження Дендрарію Національного ботанічного саду імені Гришка, НАН України (Київ) та висадження лісосмуг
- Марія Руда, викладач кафедри Екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Національний університет "Львівська політехніка": Ризоремедіація грунтів природно-заповідного фонду на прикладі РЛП "Знесіння"
- Юлія Демиденко, експерт у дитячій освіті: Як підтримати у дітей прагнення піклуватися про природу. Роль сімї, садочку та школи.
- Люсьєна Шум , виконавча директорка благодійного фонду "Бібліотечна країна" - ініціатора руху "Зелені бібліотеки в Україні" Бібліотеки як провайдери освіти для сталого розвитку.
- Ілля Дядик, програмний директор "Артхаус трафік": Як магія кінематографу впливає на усвідомлення своєї ролі у збереженні Планети.
- Олена Скирта, Анна Орєхова, співзасновниці та партнерки INSCIENCE: Науковий підхід до довкілля: як знання допомагають відновлювати Планету.
- Людмила Пейч, членкиня ГО "Екопарк Осокорки": Збереження унікальних заплавних луків у місті Києві.
- Інга Малько, екологиня, голова правління ГО "Стародуб": Партнерство громади і влади в екологічних питаннях. WIN-WIN. Чи це реально в умовах сьогодення? На прикладі збереження старовікових дубів.
- Яніна Лучейко, співзасновниця екотуристичної громадської організації "Зелене Серце Карпат": Як громадам ставити еко-дружніми до довкілля.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал
- Актуальне
- Важливе