ЛеоКарт для школярів: як виробити
ЛеоКарт – це єдиний електронний квиток для проїзду у громадському транспорті Львова. Картками можуть користуватися учні, студенти та мешканці пільгових категорій
Про те, як школярам виробити свою ЛеоКарт розповідає "Еспресо.Захід".
Загалом є два способи виробити картку для безкоштовного проїзду: централізовано від навчального закладу або самостійно у пунктах прийому, де працюють адміністратори ЛКП "Львівавтодор".
Розглянемо спосіб самостійного отримання електронного квитка, оскільки не всі заклади виробляють її централізовано. Для початку необхідно обрати зручний для вас пункт прийому, яких наразі є 6 – розташовані вони у різних районах Львова.
Адреси пунктів прийому
– Центр обслуговування пасажирів, вул.Горбачевського, 10;
– ЛКП “Господар”, вул.Пасічна, 49 б;
– ЦНАП, просп.Ч.Калини, 72 А;
– ЦНАП, вул. Виговського, 32;
– ЦНАП, вул. Хвильового, 14 А;
– Шевченківська РА, вул. Липинського 11.
Читайте також: Як студентам львівських вишів оформити ЛеоКарт
Як записатися
Для того, аби записатися на прийом, зателефонуйте за номером гарячої лінії електронного квитка ЛеоКарт – 0800303007. Або ж зареєструйтесь самостійно до електронної черги за посиланням: тут ви обираєте пункт і комфортний для себе час. Найліпше не спізнюватися, проте, якщо це будуть кілька хвилин, ймовірно, ви все одно потрапите на прийом.
Документи
Для виготовлення ЛеоКарт необхідно підготувати низку документів.
– Довідка зі школи про те, що дитина там навчається.
– Свідоцтво про народження.
– ІПН дитини, якщо вона досягла віку 14 років.
– Паспорт одного із батьків. Якщо це ID картка, тоді потрібен також додаток із реєстрацією.
– ІПН того із батьків, хто подає документи із дитиною.
– Фото 3Х4, або ж дитину можуть сфотографувати на місці.
Оплата
Вам знадобляться 60 гривень для оплати пластикової ЛеоКарт. Оплатити можна одразу ж на місці через термінал – працівники без проблем підказують, як усе зробити. Окрім терміналу, можна сплатити кошти і через будь-який банкінг, відсканувавши QR-код.
Отримання картки
ЛеоКарт учням видають одразу ж після подачі документів. А вся процедура займає не більш ніж 15-20 хвилин. Картка є персоналізованою із фото та іменем учня чи учениці. Тут таки у пункті дітям розповідають, як правильно використовувати електронний квиток – як притуляти до валідатора та що має показати екран у випадку правильного використання. Змінювати картку щороку не потрібно, нею діти користатимуться до кінця 9 класу, лише тоді доведеться прийти по нову – на наступні 2 роки.
- Актуальне
- Важливе