"Та, що біжить по лезу": Павло Табаков присвятив нову пісню захисницям України
Напередодні Дня Захисників та Захисниць України співак і композитор Павло Табаков презентував пісню "Та, що біжить по лезу", присвячену українським захисницям
Про це повідомляє пресслужба музиканта, передає "Еспресо.Захід".
Як розповідає Павло Табаков, щоразу під час своїх виступів, де б вони не відбувалися, всюди співак зустрічав дівчат і жінок, які викликають захоплення.
"Дехто з них уже став справжніми легендами. Моя нова пісня – про кожну із таких українок. І про снайперку, яка, перебуваючи на реабілітації після ампутації кінцівок, шукає можливість повернутися до побратимів на фронт. І про 23-річну дівчину, яка вже третій рік не просто воює, а керує підрозділом дронщиків. І про юну госпітальєрку, яка покинула престижну роботу на Волл-стріт та вступ у Гарвард, й стала на захист нашої землі. І про дівчат-натхненниць, які у реабілітаційних центрах на власному прикладі допомагають хлопцям знаходити сенси у житті після ампутацій", – ділиться Табаков.
Він переконаний, що у цій пісня себе упізнають мами, сестри, доньки, кохані, ті, хто захищає Україну на фронті, і ті, хто перемагає на Олімпіадах, встановлює світові рекорди, підкорює "Євробачення" і найвищі гірські висоти світу.
"Відверто кажучи, для мене здатною бігти по лезу є й наша країна – Україна. Ніжна і незалежна земля, яка століттями виборює собі волю, чим захоплює і вражає світ. Особливо протягом трьох останніх років", – додає артист
Відео до пісні "Та, що біжить по лезу" покликане символами передати силу українських жінок, зображуючи їх приборкувачками чотирьох стихій – повітря, вогонь, земля і вода.
Інші новини культури
Знаний львівський гурт "Пиріг і батіг" презентував кліп та пісню на твір Євгена Плужника "Мовчи" у рамках проєкту "Замордовані". "Замордовані: Подзвін перший" – це проєкт, який містить композиції з віршами знищених радянським режимом поетів. Наразі гурт працює над продовженням триптиха "Замордовані", а також із фольклорним спадком, яким є збірка "Колядницький", що складатиметься з колядок із різних регіонів України.
У Хотинській фортеці вперше відбувся благодійний фестиваль української духовної музики "Україна під Покровом Пресвятої Богородиці". У фестивалі взяли участь колективи із Чернівецької, Хмельницької, Івано-Франківської областей та Києва. Під час фестивалю проходили благодійний ярмарок, виступи клубу історичної реконструкції, майстер-класи, працювали інтерактивні ігрові зони, мистецькі та етнічні фотозони.
- Актуальне
- Важливе