![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Дистанційну школу, яку створювали для дітей Львівщини, використовують здебільшого учні з зони бойових дій
Понад 52% користувачів Української дистанційної школи до війни мешкали в Харківській області. 42,3% учнів, які користуються платформою, перебувають на Харківщині й досі
Про це на брифінгу повідомила директорка Центру інноваційних освітніх технологій Національного університету "Львівська політехніка", керівниця Української дистанційної школи Маргарита Носкова, передає "Еспресо.Захід".
Вона зауважила – створюючи дистанційну школу, планували, що вона буде розрахована на учнів із Львівщини, які покинуть територію держави через воєнний стан. Так, 95% учителів, залучені проєктом, – саме із Львівської області.
Однак зараз, проаналізувавши географічну приналежність учнів дистанційної школи, зрозуміли – більшість із них (52,2%) до війни проживали на Харківщині, 23,5% – у Київській області й лише кожен десятий – на Львівщині.
Якщо говорити про те, де діти, які навчаються в Українській дистанційній школі, перебувають зараз, то 42,3% залишаються в Харківській області, 27,3% – на Львівщині. Трохи більш ніж 10% перебувають за кордоном (представлена фактично вся Європа), а нещодавно до керівниці УДШ звернулися з проханням долучити до платформи дітей із ОРДЛО.
"У чому особливість нашої школи? По-перше, ми забезпечуємо навчання практично з усіх предметів. Крім того, дитина навчатися з будь-якого ґаджета – ноутбук, комп'ютер, планшет, смартфон. Є додаток Google Play, який дозволяє навчатися, навіть коли інтернет нестабільний", – розповіла Носкова.
Вона каже – одним із головних плюсів платформи є гнучкий графік, за яким організоване навчання.
"Ресурси розміщені таким чином, що дитина може працювати в будь-який час доби. Ми відслідковуємо активність учнів. Я зауважила, що з зони бойових дій найактивніше діти заходять, коли відбуваються обстріли. Коли лунають сирени – діти активно працюють, навіть вночі", – зауважила Носкова.
Зараз в Українській дистанційній школі шукають вчителів із низки предметів. Йдеться про вчителів економіки для 10-11 класів, а також викладачів української мови та літератури, англійської, польської, німецької та французької мов – для розмовних клубів, в яких могли б брати участь користувачі з високим рівнем знань.
- Нагадаємо, навчання в школах Львівщини відновили з понеділка, 14 березня.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)