Активіст звинувачує Львівську міськраду в незаконному встановленні делініаторів на вул. Івана Франка
Наприкінці квітня у Львові на вулиці Івана Франка встановили додаткові делініатори й острівець безпеки.
Активіст у сфері електричного транспорту Антон Лягушкін вважає, що це було зроблено з порушенням закону України, передає "Еспресо.Захід".
"Як свідчать матеріали закупівлі № UA-2021-02-10-000349-b у системі публічних закупівель "Прозорро" ЛКП "Львівелектротранс" та ТзОВ "Магістраль інженіринг" 18 березня 2021 року уклали між собою договір вартістю 456 345,60 грн на послуги зі встановлення делініаторів на вул. І. Франка від вул. Скельної до пл. І. Франка, згідно з погодженою схемою. Зазначимо, що вулиця Івана Франка перебуває на балансі районної адміністрації, а не ЛКП "Львівелектротранс", – пише активіст.
Він стверджує, що ця закупівля суперечить Закону України "Про міський електричний транспорт", де у статті 12 зазначається, що замовник перевезень зобов'язаний "створювати необхідні умови для забезпечення перевезень (відповідний стан доріг, облаштування пунктів на зупинках тощо)".
"Отож, якщо навіть Міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення про встановлення делініаторів для прискорення трамвайного руху на вулиці Івана Франка, то встановлення цих делініаторів, згідно із законом України "Про міський електричний транспорт" є компетенцією замовника перевезень, тобто Управління транспорту Львівської міської ради", – відзначає Лягушкін.
Читайте також: "Львівелектротранс" не має грошей на зарплату, але проводять тендер на "послугу з підрахунку пасажирів", – Шелестак
Також він критично зауважує, що у ЛКП "Львівелектротранс" бракує коштів на ремонт рухомого складу, проте "на забаганки "урбаністів" із міської комісії з безпеки дорожнього руху, гроші знаходяться".
- Нагадаємо, днями у Львові правоохоронці викрили корупційний механізм, організований посадовцями ЛКП "Львівелектротранс". У серпні 2020 року 41-річний львів’янин, директор ЛКП "Львівелектротранс" під час відкритих торгів уклав договір з підприємством-постачальником електричної енергії. Проте, користуючись своїм службовим становищем, у вересні посадовець безпідставно укладав ще кілька додаткових угод з придбання електроенергії за збільшеною ціною за рахунок комунального підприємства, чим спричинив розтрату бюджетних коштів на суму майже 969,5 тисяч гривень.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку
- Актуальне
- Важливе