Железняк іде у наступ. Політрада "Голосу" відсторонила Рущишина з голови Львівської обласної організації
Причиною називають крайні голосування лідера партії на Львівщині у Раді, а також його приєднання до опозиційної групи "Солідарність".
Інформацію про це вони розмістили на фейсбук сторінці "Голос Львівщини", інформує "Еспресо.Захід".
"Політрада партії "Голос" 28 вересня своїм рішенням відсторонила Ярослава Рущишина з посади голови Львівської обласної територіальної організації політичної партії "Голос". Для забезпечення безперервності діяльності осередку тимчасовим виконувачем обов’язків голови призначено Андрія Осадчука – заступника голови партії, першого заступника голови парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності. "Голос" вдячний Ярославу Рущишину за його внесок у розбудову Львівської обласної територіальної організації політичної партії".
Причиною такого рішення у Києві називають низку чинників. Зокрема серед них:
"Відкрита співпраця з Офісом президента разом з частиною депутатів фракції "Голос"; спільне голосування з порушенням регламенту Верховної Ради; робота в інтересах влади заради завуальованих хабарів у вигляді бюджетного фінансування округів депутатками-мажоритарницями від Львівщини Галиною Васильченко та Наталією Піпою; відкриті дії, спрямовані на розвал партії та фракції, а також відсутність реакції Львівської організації та її очільника робить неможливим подальше перебування пана Рущищина у керівних органах одного з ключових осередків партії "Голос".
Політична рада партії звернулася до ради Львівської організації з проханням надати свої пропозиції щодо кандидатури на посаду нового голови обласної організації.
Ярослав Рущишин, якого відсторонили з посади, дізнався про рішення політради партії лише після дзвінка кореспондента "Еспресо.Захід":
Я ще цього навіть не бачив і ніхто особисто не повідомляв, - сказав він у коментрі. - Будемо розбиратись. На мою думку, це означає усунення неугодних. І почалося це ще зі з’їзду, коли ми вчинили там демарш.
Якою буде реакція Львівської облорганізації партії?
Для цього є рада – на ній і прийматимемо рішення, як реагувати. Але я переконаний, що тут у нас таких неурядиць немає, як у Києві. Це у них пожирання свого ж винесено в культ. А у нас всі тримаються разом.
Чи такі дії у Києві можна вважати відкритою спробою рейдерського захоплення обласної організації, яку ви ж і створили?
Так воно є, так виглядає. Вони хочуть призначити тут свого намісника, як це робили по всій Україні.
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.
- Актуальне
- Важливе