![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Із російського полону повернулися семеро мешканців Львівщини
У середу, 31 січня, додому із російського полону повернулися шестеро захисників із Львівської області: двоє воїнів 24-ї ОМБр, один боєць 36-ї ОБрМП, солдат 105-ї окремої бригади територіальної оборони, та двоє жителів Червоноградського району та один з Зимноводівської громади
Про це повідомляє голова Львівської ОВА Максим Козицький, передає "Еспресо.Захід".
Військовий 36-ї окремої бригади морської піхоти Владислав Івахов з Яворова потрапив у полон у травні 2022 року. Він захищав Маріуполь.
Святослав Багрій з Жидачева та Руслан Квас із Миколаєва потрапили у російський полон у березні 2022 року поблизу Попасної. Сьогодні їх повернули до України.
Святослав Багрій – начальник юридичного відділу, депутат Жидачівської міської ради, брав участь в АТО. Коли почалося повномасштабне російське вторгнення, він пішов добровольцем у 24 окрему механізовану бригаду імені короля Данила. Також у 24-ці служив і Руслан Квас.
Пізніше голова ЛОВА додав, що також на Львівщину з полону повертається Вʼячеслав Бутрім.
Чоловік родом з Новогродівки Донецької області. Служив у 105-й окремій бригаді територіальної оборони. З травня 2023 року перебував у полоні.
Через напад Рociї мама захисника змушена була шукати прихисток у Новояворівську. Син зараз їде до неї. Вітаємо нашого оборонця вдома.
Згодом Козицький додав, що додому з полону повертаються і двоє жителів Червоноградського району.
"Микола Ярема зі села Карів. На початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем у Великомостівську прикордонну частину. У травні 2022 року пропав безвісти. Пізніше рідних сповістили, що Микола у полоні. Василь Велюра зі села Боянець. Чоловік був учасником бойових дій, а після 24 лютого 2022 року воював у лавах окремої механізованої бригади імені короля Данила. У полоні перебував з березня 2022 року. Радіємо разом з рідними захисників. З Божою допомогою та зусиллями Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими повернемо всіх наших людей", - написав Козицький.
Пізніше голова ЛОВА додав, що є добра новина і для Зимноводівської громади.
"Після тривалого перебування у полоні додому повертається Олег Турчак. Нехай ця ніч буде спокійною і принесе ще багато таких новин", - написав Козицький.
- Нагадаємо, у середу, 31 січня, Україна повернула з російського полону 207 українців, серед яких воїни ЗСУ, Нацгвардійці, прикордонники та працівники поліції.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)