
Львівщина 25 червня прощається із чотирма захисниками
У середу, 26 червня, на Львівщині прощаються із військовими Іваном Возняком, Андрієм Венгринським, Андрієм Синікою та Віталієм Шубічем
Про це повідомили у Львівській ОВА.
Про воїнів
Іван Возняк родом із села Попелі Бориславської громади. Добровільно став на захист України. Служив у 37-й окремій бригаді морської піхоти. Помер 20 червня після тривалого лікування. Йому було 30 років.
Андрій Венгринський жив у селі Лапаївка Зимноводівської громади. Від лютого 2023 року служив у Збройних Силах України. Помер 19 червня під час лікування від поранення. Воїну було 36 років.
Андрій Синіка родом із села Кам'яне Ходорівської громади, проживав у Ходорові. У грудні 2024 року безвісти зник під час виконання бойового завдання в Курській області. На жаль, 6 червня підтвердилася загибель захисника. Йому було 40 років.
Віталій Шубіч жив у селі Добросин Добросинсько-Магерівської громади. Від 2018 року служив в АТО. З початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до складу 3-ї окремої штурмової бригади. Помер 23 червня під час тривалого лікування внаслідок важкого поранення. Воїну було 25 років.
- На фронті загинув поліцейський з Волині Сергій Тлумач.



- Актуальне
- Важливе










