"Україна має не лише говорити про окупацію її територій Росією, а й вимагати деокупації", – Наливайченко
Ексголова СБУ, народний депутат України, фракція ВО "Батьківщина" Валентин Наливайченко каже, що коли Зеленський "пірнув у болото т. зв. Мінських домовленостей", поставивши свій підпис під комюніке у Парижі в грудні 2019 року, Україна зробила "поворот не туди".
На думку політика, вчинити тоді можна було по-іншому. В ефірі програми "Підсумки з Анною Валевською" він нагадав, що парламент тоді лише обрали й депутати провели круглий стіл та створили програму деокупації України.
"Давно треба набратися мужності й чесності і говорити про те, що ми не просто окуповані (що є правдою), а й вимагаємо деокупації, що означає виведення військ і спецслужб агресора з усіх українських територій. Не примирення, не замирення, не виборів-перевиборів, не теоретичних слів підтримки від НАТО чи будь-якої іншої структури. Ми повинні стояти на інших, конкретних позиціях", – переконаний Наливайченко.
"У грудні 2019 року у нас була можливість говорити з міжнародними партнерами, у тому числі канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом (Франції. – Ред.) Макроном, про те, що в Україні є інший план деокупації, що ми, як країна яка потерпає від агресії, вимагаємо зберегти (наявні. – Ред.) та розширити санкції проти російського агресора", – зазначив гість студії "Еспресо".
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал.
- Актуальне
- Важливе