![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У театрі ім. Заньковецької нові головна художниця та балетмейстер покажуть себе у новій виставі
У театрі ім. Заньковецької призначили нових головну художницю та балетмейстера, які запрезентують себе у прем'єрі "Вороги. Історія любові" 23-24 листопада
Про це інформує Еспресо.Захід
23 і 24 листопада на великій сцені Національного театру імені Марії Заньковецької відбудеться прем’єра трагікомедії "Вороги. Історія любові" за романом нобелівського лауреата Іцхака Башевіса Зінґера у постановці художнього керівника театру, режисера Максима Голенка. Художником постановником вказана Юлія Заулична, а хореографом - Олексій Бусько.
Віднедавна ці двоє людей разом творитимуть не одне дійство на сцені театру ім. М. Заньковецької. Адже згідно з результатами конкурсу від 17 листопада вони призначені на посади головної художниці та балетмейстера відповідно.
Юлія Заулична
Українська сценографка, яка реалізувала близько 70 проєктів у 15 театрах України та зарубіжжя Юлія Заулична із заньківчанами працює вже не вперше: вона була авторкою костюмів до вистави "Сатисфакція" у 2020 році. Артист балету, хореограф, балетмейстер-постановник, режисер і педагог, лауреат міжнародних конкурсів Олексій Бусько, яка має великий сценічний досвід та роботи у кіно та понад 10 років був провідним солістом у театрі сучасного танцю "Київ Модерн-Балет" (досі є запрошеним артистом), а також у різних балетах та танцювальних компаніях України й за кордоном, не має досвіду співпраці із заньківчанами, але має досвід роботи з Максимом Голенком. Він був хореографом у декількох його виставах.
Олексій Бусько
"Мені з цим режисером працювати комфортно, бо часто наше творче бачення співпадає", - зізнався Олексій Бусько на попередній зустрічі з пресою. Та й працювати з акторами театру обом новеньким було цікаво.
Як розповіла Юлія Заулична, вона невипадково вирішила сценічний простір трагікомедії "Вороги. Історія любові" як книгосховище. Саме в бібліотеці зберігаються знання про окремих людей і людство в цілому. І водночас це особиста схованка головного героя, комфортне середовище його внутрішнього світу. Попри те, що події відбуваються у Нью-Йорку в 1947 році, все йде через сприйняття Германа і бажання бути в безпеці. Інтелектуального героя, який думає, куди йти і як жити далі.
- Ми ховаємося у чужі історії і не вміємо проживати своє, - акторка Римма Зюбіна
- У театр ім. М. Заньковецької повернувся актор Юрій Хвостенко
- Режисер Максим Голенко підготував виставу про травми та життя після війни
- У театрі ім. Заньковецької Максим Голенко поставив першу виставу як художній керівник
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)