![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Львові піаністка Віоліна Петриченко представить "Ніжний шепіт Різдва"
Солістка Львівської національної філармонії Віоліна Петриченко запрезентує у межах концерту "Ніжний шепіт Різдва" новий диск української фортепіанної музики
Про це повідомила Львівська національна філармонія ім. М. Скорика, інформує Еспресо.Захід.
22 грудня у Львівській національній філармонії її солістка, піаністка Віоліна Петриченко у межах концерту "Ніжний шепіт Різдва" представить власний новий диск української фортепіанної музики "Шепіт Різдва". За словами музикантки, ця музика відображає її внутрішній стан, коли поміж сум’яттям і суєтою (чи то в особистому, професійному чи політичному житті) хочеться спокою і тиші. Отож на цьому концерті переважатиме витримана, інтимна та щира атмосфера.
"Під час Різдвяних свят всі ми хочемо хоча б у думках бути вдома, - каже Віоліна Петриченко. - Багато українців вже другий рік не мають такої можливості, тому саме через музику можна трошки відчути "дім". Від чарівних колядок мого улюбленого композитора Василя Барвінського до відомого "Щедрика" — кожна нота розповідає історію нашого краю. Це поєднання традиційних колядок і сучасного звучання в музиці Сильвестрова".
У Львівській філармонії також зазначають, що 16 грудня у Klavierhaus Klavins у Бонні (Німеччина) відбувся фінальний концерт першої едиції "Звуків музики" - фестивалю, який українська піаністка та солістка Львівської національної філармонії Віоліна Петриченко заснувала у вересні у Німеччині. Важливо, що аудиторія фестивалю була дуже різноманітною. З цього приводу Віоліна Петриченко зауважила: "Я надзвичайно тішуся тим, що останні концерти відбулися саме напередодні Різдва. Попит був настільки великий, що довелося провести додатковий концерт. Цього року, нарешті, здійснилася моя давня мрія: записати різдвяний альбом, присвячений українській різдвяній музиці для фортепіано".
Фестиваль "Звуки музики" був благодійним: кошти з перших трьох концертів піаністка передала фонду "Птахи", з останнього — в організацію "Blau Gelbes Kreuz". Гроші з різдвяних концертів засновниця перерахує запорізькій волонтерській організації, яка виготовляє окопні свічки та на ліки.
- Солістка Львівської філармонії започаткувала фестиваль української музики у Німеччині
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)