У львівському парку комунальний кінотеатр самовільно перебудовують, – депутат
На території комунального кінотеатру "Львів", що у Стрийському парку, розпочали будівельні роботи, проте ні міська, ні обласна влада не в курсі, що там відбувається
Про це повідомив депутат Львівської обласної ради Захар Миляник, передає "Еспресо.Захід".
"У Чистий Четвер обчистити майно громади – то гріх чи як то назвати?! Бо зараз саме це відбувається з кінотеатром Львів у Стрийському парку у Львові. Справа тут перекладають бруківку, нищать фасад, добудовують якісь додаткові стіни та монтують обладнання, переплановують приміщення першого поверху", – написав депутат.
За його словами, оскільки будівля кінотеатру перебуває у комунальній власності Львівської обласної ради, він звернувся до управління комунального майна, але там не знають про те, хто і що робить у парку, обіцяють відреагувати вже наступного тижня.
Захар Миляник звернувся до депутатської комісії комунального майна невідкладно зібратися та з'ясувати на місці, що відбувається на території будівлі кінотеатру "Львів". Також відповідні звернення скерував до Львівської міської ради, оскільки територія парку належить місту, та до Національної поліції у Львівській області.
"Наголошую, кінотеатр Львів – це є власність громади області, довкола - земля міста, рекреаційна зона. Не може так бути, щоб без проєкту, без дозволів хтось собі робив тут, що сам хоче!", – додав депутат.
У коментарях до допису депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич зазначив, що заступник міського голови повідомить керівництво парку, щоб також туди підійшли та встановили, хто саме та за чиїм погодженням проводить благоустрій біля комунальної будівлі ЛОР.
Довідково. Кінотеатр "Львів" – кінотеатр, розташований у місті Львові, в історичній місцевості Софіївка, на алеї у верхній частині Стрийського парку. Кінотеатр відкрили у 1960 році на вул. Уласа Самчука, 12. Для цього перебудували один із павільйонів Східних торгів, який був споруджений ще у 1921 році. Це був перший в Україні кінотеатр із обладнанням для демонстрації широкоформатних фільмів зі стереозвуком, але після спаду виробництва таких фільмів у 1980-их роках його перебудували та переобладнали системою "Mono". У глядацькому залі було 760 місць, а у 1966 році зазначено уже 911. У радянський період це був один із найбільших та найпопулярніших кінотеатрів у місті. Для відвідувачів був відкритий 360 днів на рік. За день відбувалося близько семи сеансів.
В останні роки свого функціонування кінотеатр славився старим радянським інтер’єром та низькими цінами на квитки (станом на лютий 2012 року – 15 грн). У ньому показували репертуари інших чинних кінотеатрів із затримкою у 2–3 дні. Приміщення глядацького залу не опалюється. Будівля перебуває у комунальній власності у структурі Львівського палацу мистецтв.
- Актуальне
- Важливе