У Луцьку за 7 місяців виявили понад 7,3 тис. "зайців" в громадському транспорті
За сім місяців 2023-го луцькі контролери провели 215 тисяч 735 перевірок оплати проїзду. З них 7355 перевірок показали, що проїзд не був оплачений
Про це пише Суспільне, передає "Еспресо.Захід".
Контроль за оплатою проїзду в громадському транспорті Луцької міської громади здійснюють дві структури: в автобусах — ТОВ "Волинь контроль сервіс", у тролейбусах — КП "Луцьке підприємство електротранспорту".
Мобільні групи (контролери) сканують електронні квитки пасажирів, банківські картки чи QR-коди з додатка CityCard, які підтверджують (або ні) оплату. Суспільне дізнавалося, скільки перевірок оплати проїзду відбулося цього року та скількох пасажирів без квитків виявили.
На міських автобусних маршрутах щоденно працює три мобільні групи від ТОВ "Волинь контроль сервіс". З цією фірмою Луцька міська рада уклала договір про надання послуг, — розповів Суспільному начальник відділу транспорту міськради Віктор Главічка.
Контролери в праві накладати штрафні санкції: 280 гривень за безквитковий проїзд в автобусі.
У липні, зазначив начальник відділу транспорту, мобільні групи просканували 28 тисяч 745 оплат проїзду, де 859 не були оплачені належним чином.
Збільшилась чи зменшилась кількість порушень у порівнянні з минулим роком, зазначив Віктор Главічка, сказати складно, оскільки контроль за оплатою проїзду був призупинений від початку дії воєнного стану. Роботу мобільних груп відновили в серпні 2022-го.
Оплату проїзду в тролейбусах наразі здійснюють 12 контролерів та один старший контролер контрольно-ревізійної групи "Луцького підприємства електротранспорту", — розповів головний інженер Володимир Бабич.
- Нагадаємо, на Волині на тиждень заборонили проводити масові заходи
- Актуальне
- Важливе