Закарпатський "Минай" поступився львівському "Руху" у першому товариському матчі в 2024 році
На Львівщині на тренувальній базі у Винниках ФК "Рух" провів спаринг з ФК "Минай". Матч був завершився із рахунком 3:1, перемогли львів'яни
Про це повідомляє ФК "Минай", передає "Еспресо.Захід".
У першому спарингу Желько Любенович подивився одразу 22 гравці – кожен провів по одному тайму. Виключення лише голкіпер Кучеренко, який був змушений раніше увійти у гру через те, що наприкінці першої 45-хвилинки вилучення заробив Кемкін. Голкіпер Миная допустив грубу помилку, а виправляти її взявся ціною порушення правил.
Рахунок у зустрічі відкрили мийнайці. Тимур Кораблін заробив 11-метровий та сам його реалізував. Це перший гол для півзахисника у футболці Миная, - інформує сайт ужгородського клубу.
- Нагадаємо, футболісти "Карпат" отримали можливість виїхати за кордон
- Актуальне
- Важливе