Шевченківський гай запрошує на музейні зустрічі для дітей, щоб пізнати українські звичаї
Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького запрошує на музейні зустрічі для дітей "Котилася торба"
Про це повідомляють організатори заходу, передає "Еспресо.Захід".
"Музей має чудову новину - вже з цього четверга, 6 жовтня, ми продовжуємо наші зустрічі для дітей! Відтепер наша торба котитиметься від тижня до тижня, наповнюючись українськими звичаями та традиціями впродовж цілого року!", - йдеться у повідомленні.
Дійство розраховане для дітей 6-9 років і відбуватиметься кожен четвер впродовж року о 15:00 – 17:00. Вартість: 150 грн / зустріч (для дітей ВПО 100 грн / зустріч). Місячний абонемент: 500 грн / 4 зустрічі (для дітей ВПО - вартість узгоджується з адміністрацією).
Кількість дітей у групі – 10-15 дітей
Реєстрація за посиланням.
"На зустрічах ми познайомимо дітей з народними знаннями, звичаями, традиціями та обрядами. Ми дослідимо повсякденне життя наших предків та спробуємо відтворити окремі обрядові дійства, які відбувалися впродовж календарного року", - пишуть у музеї.
На дітей чекають майстер-класи з соломоплетіння, гончарства, вибійки, ткацтва, писанкарства та багато інших.
"Впродовж року ми разом бавитимемось у різноманітні народні ігри, вивчимо народні пісні, прислів'я та приказки. Запрошуємо вивчати багату українську народну культуру разом з нами!", - додають у музеї.
Для довідки. Шевченківський гай (народна назва) є знаковою культурною установою: він є історичним центром відродження національних традицій, улюбленим місцем дозвілля львів’ян та обов’язковою складовою більшости всеукраїнських та європейських туристичних маршрутів. Від часу офіційного заснування і дотепер Музей зберігає, досліджує і популяризує культуру, народну архітектуру та давній побут усієї Західної України. За цей період сформовано фондову збірку з понад 21 тис. предметів та зібрано 110 великих архітектурних об’єктів, серед яких є унікальна і найбільша у Європі колекція сакральних споруд. До процесу збереження культурної спадщини свого часу долучалися визначні особистості: Андрей та Климентій Шептицькі, Михайло Драган, Іларіон Свенціцький, Олександр Бодревич-Буць, Архип Данилюк та багато інших.
- Нагадаємо, влітку Шевченківський гай розпочав великий проєкт для дітей
Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку та телеграм-канал
- Актуальне
- Важливе