Еспресо. Захід

"Розстріляємо без попередження": у МВС запевняють, що не допустять жодних сепаратистських проявів

14 лютого, 2022 понедiлок
19:46

"Якщо якийсь "Гіркін" спробує захопити адмінбудівлі, то він буде розстріляний українським спецназом без попередження та жодних вагань", – Денис Монастирський.

Зміст

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський записав відеозвернення до українців, в якому запевнив, що при спробі захоплення адмінбудівель будь-якого умовного "Гіркіна" розстріляють без вагань. Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський у відеозверненні, передає "Еспресо Захід".
 



"Шановні українці! 300 тисяч поліцейських, нацгвардійців, прикордонників та рятувальників кожен день несуть свою службу на захисті внутрішньої безпеки України. Незважаючи на будь-які заяви про можливі агресивні дії з боку РФ ніхто не панікує і не боїться. Кожен просто виконує свою роботу задля спокою українців. Ми віримо в наші збройні сили. Вони разом з дипломатами і розвідниками забезпечують зовнішню безпеку України, а ми, в Міністерстві внутрішніх справ, не допустимо жодних сепаратистських проявів на кшталт тих, що були навесні 2014 року в Харкові, Луганську, Донецьку. Повторення Слов'янську ми також не допустимо", - наголосив глава МВС.

За його словами, якщо якийсь умовний "Гіркін" спробує захопити адмінбудівлі, то він буде розстріляний спецназом без попередження та жодних вагань.

У зв'язку з цим Денис Монастирський закликав українців зберігати спокій та не панікувати, адже зараз вже не 2014 рік. Україна стала сильнішою та організованішою.

"Кожен на своєму місці повинен виконувати роботу, яку він виконує кожного дня. Для того, щоб працювали школи, лікарні, дитсадки та підприємства. Шановні громадяни, Україна сильна та єдина! Все буде добре. Слава Україні!" - підсумував глава МВС. 

  • Нагадаємо, нині Посол України у Британії Вадим Пристайко заявив, що нібито українська держава може подумати про відмову вступу в Північноатлантичний альянс, якщо це дозволить уникнути війни з Росією.
  • А політолог, політичний діяч, член Сенату Польщі Богдан Кліх вважає, що нинішня криза – нагода поглибити військову українсько-польсько-британську співпрацю.
  • Російський опозиціонер також вважає, що на повномасштабне вторгнення в Україну і приведення маріонеткового уряду Москва вже не наважиться.

Стежте за найважливішими новинами Львова, регіону, України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на нашу facebook-сторінку.

Теги:
Читайте також:
Львів
+19°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, субота
6 червня
15:02
троянди на все літо
На Львівщині 7 червня до 25° тепла, місцями дощ
14:45
Пілоти FPV дронів 14-ї волинської бригади знищили дві гармати, безпілотники і авто росіян
Пілоти FPV дронів 14-ї волинської бригади знищили дві гармати, безпілотники і авто росіян
13:49
Оновлено
Обмін полоненими 05.06.2026
Шестеро жителів Львівщини повернулися з російського полону: прізвища
13:31
Історичне панно "Збір винограду" з Погулянки у Львові реставрували й перенесли на територію Jam Factory
Історичне панно "Збір винограду" з Погулянки у Львові реставрували й перенесли на територію Jam Factory
13:01
У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею вилучили 120 незадекларованих шкурок песця
У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею вилучили 120 незадекларованих шкурок песця
12:22
Інтерв’ю
Руслан Неровня на позивний Таблиця
"Мені важливо зафіксувати свій час і досвід": начальник штабу танкового батальйону 125-ї бригади про війну і творчість
12:10
Інтерв’ю
Нікіта Кісельов
"Мені б на сніданок твій поцілунок". Ідеальний рецепт схуднення від співака Нікіти Кісельова
11:43
Львівщина 6 червня попрощається з воїнами Юрієм Котелком і Богданом Довбушем
Львівщина 6 червня прощається з воїнами Юрієм Котелком і Богданом Довбушем
2026, п'ятниця
5 червня
19:15
Посадовця ДСНС на Івано-Франківщині судитимуть за схему з працевлаштуванням для ухилення від мобілізації
Посадовця ДСНС на Івано-Франківщині судитимуть за схему з працевлаштуванням для ухилення від мобілізації
18:35
Обмін полоненими 05.06.2026
П’ятеро жителів Хмельниччини серед звільнених з російського полону українців
18:18
Анастасія Гнатишин
15-річна львів’янка Анастасія Гнатишин стала чемпіонкою Європи з шахів
17:52
Обмін полоненими 05.06.2026
Двоє жителів Рівненщини серед звільнених з російського полону військових
17:36
Добротвірське водосховище
Апеляційний суд зобов’язав повернути державі 667 га земель Добротвірського водосховища
16:37
Олександр Романчук
Прикарпатець і футболіст збірної України Романчук зворушив жестом у військовому шпиталі на Львівщині
15:43
Обмін полоненими 05.06.2026
З російського полону повернулися четверо волинян та захисник із Маріуполя, мати якого проживає в Ковелі
15:23
обмін
Серед звільнених з полону — четверо прикарпатців повернулися додому
15:05
на Львівщині викрили схему незаконної демобілізації військових
Фальшива третя дитина: на Львівщині викрили схему незаконної демобілізації військових
14:37
ТЦК
Посадовця Луцького ТЦК затримали за підозрою в отриманні $7000 за уникнення мобілізації
10:56
пункт пропуску, прикордонники
Рух транспорту через ПП "Солотвино" на кордоні з Румунією призупинять на 10 днів: графік обмежень
10:23
прощання з Героями
На Львівщині 5 червня попрощаються зі сімома полеглими військовими
09:53
У нацпарку "Мале Полісся" на Хмельниччині розквітли рідкісні орхідеї, занесені до Червоної книги
У нацпарку "Мале Полісся" на Хмельниччині розквітли рідкісні орхідеї, занесені до Червоної книги
09:15
Держкомісія дозволила ексгумацію польських та українських поховань у Львівській, Волинській і Тернопільській областях
08:39
Замість імперського наративу: Львівська ОВА пропонує перейменувати медуніверситет та аеропорт
Замість імперського наративу: Львівська ОВА пропонує перейменувати медуніверситет та аеропорт
2026, четвер
4 червня
19:19
розумні бодікамери, Тернопільщина
На Тернопільщині вперше в Україні впровадили автоматичний запис бодікамер поліцейських при застосуванні зброї
18:45
Посадовцям ТЦК на Закарпатті повідомлено про підозру за незаконне утримання та катування людей
Посадовцям ТЦК на Закарпатті повідомлено про підозру за незаконне утримання та катування людей
Більше новин