![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
Погрожував фізичною розправою сільському голові: на Закарпатті судитимуть гауляйтера одного з сіл на Херсонщині
Перед судом постане "посадовець" окупаційної влади РФ на тимчасово захоплених територіях Херсонщини. Він добровільно перейшов на сторону ворога
Про це повідомили у Службі безпеки України в Закарпатській області, передає "Еспресо.Захід".
За даними спецслужби, начальник "адміністрації територіального управління Тарасівського сільського поселення", незаконно створеного окупантами на території Скадовського району Херсонщини, добровільно перейшов на сторону ворога ще з початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України.
"Отримавши фейкову посаду, він почав активно налагоджувати роботу та закликав мешканців с. Тарасівка співпрацювати з представниками окупаційної адміністрації. Заручившись підтримкою збройних сил РФ та російських спецслужб, він погрожував фізичною розправою Тарасівському сільському голові, силоміць відібравши у нього ключі від приміщення адмінбудівлі сільської ради. Також зловмисник проводив активну агітацію серед наших громадян під час незаконного референдуму з "приєднання" Херсонщини до РФ", - йдеться у повідомленні.
Гауляйтеру оголосили підозру у колабораційній діяльності, добровільному зайнятті громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади (ч. 5 ст. 111-1 ККУ). Матеріали справи разом з обвинувальним актом скеровано до суду.
Застереження: Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
- До слова, нещодавно у Рівному викрили переселенця з Луганщини, який виступав за вигнання з України тих, хто не підтримує путінський режим.
- Також у Львові оголосили підозру місцевій жительці, яка військових ЗСУ називала "нелюдами", а українців "свинями". Крім того, нещодавно стало відомо, що колаборантка з Куп’янська майже рік переховувалася в Івано-Франківську.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)