
Підпалив приміщення АЗС: на Волині затримали нетверезого зловмисника
Вогонь вдалося швидко ліквідувати, постраждалих немає. За фактом умисного знищення майна відкрито кримінальне провадження
Як повідомляє поліція Волині, інцидент трапився 28 березня близько 1 години ночі, у селищі Ратне, передає "Еспресо.Захід".
Зазначається, що нетверезий чоловік зайшов у приміщення АЗС, облив декілька торгових стелажів горючою рідиною та підпалив їх. Загоряння ліквідували, на щастя, під час пожежі ніхто не постраждав.
38-річного правопорушника поліцейські затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Встановлено, що чоловік вже неодноразово мав проблеми із законом та притягувався до кримінальної відповідальності. А чинити підпал прийшов після конфлікту на цій же АЗС.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.
- До слова, на Волині через підпал сухостою горіло кладовище
- Актуальне
- Важливе




