![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
На Волині судили жінку, яка публікувала місця видачі повісток в Telegram
Рожищенський районний суд визнав винною у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань жінку, яка адмініструвала Telegram-канал з попередженнями про місця видачі повісток
Про це йдеться в рішенні суду, передає "Еспресо.Захід".
Згідно з матеріалами справи, канала вона вела ще з осені минулого року, а з 28 січня перейменувала його на "Волинь погода". У месенджері жінка публікувала короткі повідомлення із зазначенням місць, де вручали повістки.
Як зазначається, поширюючи серед військовозобов'язаних дані про місця проведення мобілізаційних заходів, волинянка перешкоджала законній діяльності ЗСУ і інших військових формувань і надавала можливість громадянам України уникнути призову на військову службу та створювала перепони для укомплектування війська.
Читайте також: Суд оштрафував волинянина на 5 тис. грн за ухилення від військового обліку
У суді жінка визнала свою провину, тож суд затвердив угоду про визнання винуватості, яку вона уклала з прокурором. Також суд призначив їй покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, але звільнив жінку від його відбування за умови, що вона протягом іспитового терміну не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов`язки.
Відтак вона повинна упродовж двох років періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу, а також не змінювати місце проживання та не виїжджати за кордон без його дозволу. Функціонування її Telegram-каналу припинили правоохоронці.
- Раніше повідомлялося, що волинянин звернувся до ТЦК, щоб отримати довідку для укладання шлюбу, однак отримав повістку. Також українець, який мав військове звання, ухилився від мобілізації.
- Крім того, у Львові судили чоловіка, який через страх вбивати ухилився від мобілізації.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)