Князівських воїнів на Купʼянському напрямку нагородили відзнаками і подарунками
Командувач військ оперативного командування "Захід" бригадний генерал Володимир Шведюк вручив нагороди та брендовані цінні подарунки Князівським воїнам
Про це повідомляють у 14 окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого.
"Нам складно та важко, але ми точно знаємо, що Україна за нашими спинами!
Тому міцно тримаємо зброю, маємо незламний бойовий дух і продовжуємо виборювати перемогу!", – написали князівські воїни.
Воїни 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого 10 грудня відзначали річницю від дня заснування. У 2024 році бригаді виповнилось 10 років.
Історія створення 14-ї окремої механізованої бригади ЗСУ
Князівську бригаду сформували із розформованої на той час 51-ї танкової бригади, яка вела важкі на Савур-Могилі та Дебальцевому й брала участь у звільненні Лисичанська, Сєверодонецька, Рубіжного, Мар'їнки, Красногорівки.
На емблемі 14-ї бригади містяться лише чотири компоненти: лицарський щит – лицарська звитяга, готовність до оборони рідного краю, спис – готовність до наступу, і найдавніший символ воїнства рука в латах – хоробрість лицарства та прапор Волині – спадкоємність доблесті воїнства краю.
14-та окрема механізована бригада ЗСУ з Волині отримала своє почесне найменування 2019 року, в день свята Покрови. Стрічку з почесним найменуванням командирові бригади, яка на той час виконувала завдання за призначенням у зоні проведення ООС, вручив президент України.
Тоді вона стала бригадою імені князя Романа Великого, який жив і правив у Володимирі, де і є постійний пункт дислокації цього військового формування. Князь був видатним полководцем і не програв жодної битви.
Читайте також: Княжі велети на обороні країни: що відомо про 14-ту окрему мехбригаду з Волині
Бойова робота українських захисників
На початку серпня бійці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого за допомогою дрона знищили склад російських окупантів.
- Актуальне
- Важливе