Еспресо. Захід

На Рівненській АЕС достроково завершили ремонт енергоблока, виробництво електроенергії зросте 

17 липня, 2024 середа
17:06

На Рівненській АЕС достроково завершили планово-попереджувальний ремонт енергоблока, завдяки якому виробництво електрики зросте

Зміст

Про це повідомив Генеральний директор РАЕС Павло Ковтонюк 17 липня.

"Рівненська АЕС працює у сталому режимі, виконуючи графік НЕК Укренерго. Працює у повному об’ємі і без зауважень… Сьогодні я хотів би подякувати нашим ремонтникам, експлуатаційниками, які виконали запланований об’єм планово-попереджувального ремонту на блоці і виконали його з високою якістю, що дозволило нам скоротити терміни ремонту не проводити додаткових налагоджувальних робіт", – розповів Павло Ковтонюк. 

За словами генерального директора, якісно виконаний ремонт дозволить АЕС збільшити виробництво електроенергії.

"Це забезпечить додаткове виробництво електроенергії нашої станції майже у 200 млн кВт·год. Чи багато це? Враховуючи потреби нашого міста, це навіть трохи більше, як три місяці роботи і життя нашого населення", – повідомив Ковтонюк. 

  • Раніше в Міненерго повідомили про дострокове закінчення планового ремонту атомного енергоблока, яке суттєво вплине на стабільність енергосистеми в складний період. Однак про яку саме АЕС йдеться, не уточнили.
Теги:
Читайте також:
Львів
+21.9°C
  • Львів
  • Київ
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • Актуальне
  • Важливе
2026, неділя
7 червня
16:00
меморіальна дошка журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
У Тернополі відкрили меморіальну дошку журналістам Миколі Ротману та Богдану Гарасимчуку
15:30
виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
У "Краківці" виявили партії літій-іонних акумуляторів на понад 1,2 млн грн
14:51
Спільна українсько-польська експедиція у Львові
На Львівщині проведуть пошукові дослідження місць поховання жертв трагедії 1944 року
13:39
Інтерв’ю
Андрій куліков Рейнджер
Море відстані між фронтом і тилом. Інтерв'ю з оборонцем Маріуполя Рейнджером про Львів, справу Каганович і суспільство
12:31
Ексклюзив
У Львові пройшов Прайд: учасники вимагають прав для ЛГБТІК+-військових та відкликання нового Цивільного кодексу
11:07
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст
На Буковині під вагою понад 30 дітей обвалився підвісний міст: шестеро госпіталізовані
2026, субота
6 червня
15:02
троянди на все літо
На Львівщині 7 червня до 25° тепла, місцями дощ
14:45
Пілоти FPV дронів 14-ї волинської бригади знищили дві гармати, безпілотники і авто росіян
Пілоти FPV дронів 14-ї волинської бригади знищили дві гармати, безпілотники і авто росіян
13:49
Оновлено
Обмін полоненими 05.06.2026
Шестеро жителів Львівщини повернулися з російського полону: прізвища
13:31
Історичне панно "Збір винограду" з Погулянки у Львові реставрували й перенесли на територію Jam Factory
Історичне панно "Збір винограду" з Погулянки у Львові реставрували й перенесли на територію Jam Factory
13:01
У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею вилучили 120 незадекларованих шкурок песця
У рейсовому автобусі на кордоні з Польщею вилучили 120 незадекларованих шкурок песця
12:22
Інтерв’ю
Руслан Неровня на позивний Таблиця
"Мені важливо зафіксувати свій час і досвід": начальник штабу танкового батальйону 125-ї бригади про війну і творчість
12:10
Інтерв’ю
Нікіта Кісельов
"Мені б на сніданок твій поцілунок". Ідеальний рецепт схуднення від співака Нікіти Кісельова
11:43
Львівщина 6 червня попрощається з воїнами Юрієм Котелком і Богданом Довбушем
Львівщина 6 червня прощається з воїнами Юрієм Котелком і Богданом Довбушем
2026, п'ятниця
5 червня
19:15
Посадовця ДСНС на Івано-Франківщині судитимуть за схему з працевлаштуванням для ухилення від мобілізації
Посадовця ДСНС на Івано-Франківщині судитимуть за схему з працевлаштуванням для ухилення від мобілізації
Більше новин