![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347128_452946993_8073537746022878_23435014520408547_n_new_80x50_0.webp)
У Львові під час марафону зібрали 2 млн грн на реабілітацію поранених військових
Сьогодні, 12 травня, у Львові пройшов благодійний напівмарафон "Не зупиняйся!". 3 тисячі бігунів зібрали 2 мільйони гривень на реабілітацію військових
Про це повідомили організатори, передає "Еспресо.Захід".
У Львові пройшов благодійний напівмарафон Нової пошти "Не зупиняйся!". У забігах взяли участь понад 3000 бігунів з усієї країни. Завдяки події зібрали 2 мільйони гривень для пацієнтів реабілітаційного центру "Незламні".
8 дистанцій, 700 дітей, тисячі глядачів і вболівальників
"Марафони Нової пошти – це насамперед випробування власних сил кожного з нас. Та вияв вдячності й підтримки людям, які не зупиняються в боротьбі за нашу свободу та майбутнє України. Сьогодні разом з нами бігли наші військові з центру реабілітації "Незламні". Це люди, які власним прикладом надихають і мотивують рухатись, боротись, не зупинятись. Ми дякуємо кожному, хто брав участь у забігах і долучився до важливої місії – зібрати кошти на реабілітацію пацієнтів центру "Незламні", – зазначила Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти.
Вчора, 11 травня, відбулись дитячі забіги на 100 і 500 метрів. Свої перші дистанції подолали 700 дітей. Найменша з них – Рада, якій лише один рік. Вона подолала дистанцію на руках у свого батька – військового Володимира Рудковського, який втратив ногу під час контрнаступу на Запорізькому напрямку.
Сьогодні, 12 травня, пройшли забіги на дорослі дистанції: 1, 5, 10, 21 км і командна пʼятірка.
Фото: Андріана Стахів
Про спеціальний забіг – дистанція "Подяки"
У межах події відбувся спеціальний забіг – дистанція "Подяки". Її очолили пацієнти центру реабілітації "Незламні" – 45 військових, які отримали тяжкі поранення на війні, проте продовжують боротьбу і є прикладом стійкості та незламності для усіх нас. Цей символічний 1 км присвячений кожному, хто в важких боях виборює свободу і незалежність України.
"Такі заходи дуже важливі, адже тут зібралося багато людей, які хочуть випробувати себе. Я нещодавно на протезі і спочатку сумнівався, чи впораюся з дистанцією в 1 км. Адже ходити по лікарні – це одне, а бути тут – це інше. Але в мене прокинувся азарт, і я навіть пожалкував, що не обрав більшу дистанцію. Вірте в себе, не зупиняйтеся!", – додав Сергій, пацієнт реабілітаційного центру "Незламні".
- Також повідомляли, що до забігу на один кілометр долучився ветеран та пацієнт реабілітаційного центру "Суперх‘юманс" Василь Барилюк. Він одним з перших подолав дистанцію на біговому протезі.
- Актуальне
- Важливе
![крига Генрі Форда крига Генрі Форда](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347102_453096945_910218067808766_1565905754232653360_n_new_80x50_0.webp)
![Портрет Августина Волошина Портрет Августина Волошина](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347086_photo_2024-07-12_10-39-16-91_new_80x50_0.webp)
![ЗСУ ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/332000_333000/332685_zsu_gettyimages_new_80x50_0.webp)
![](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347068_pol65_new_80x50_0.webp)
![Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена Ukrainian Song Project-2024 у Львові: сцена](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347048_IMG_20240726_132656_402_new_80x50_0.webp)
![На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ На Львівщині викрили незаконне ввезення елітних авто з -за кордону під виглядом гумдопомоги для ЗСУ](https://static.espreso.tv/uploads/photobank/347000_348000/347032_66a365c219eed608879982_new_80x50_0.webp)