
У Львові до вечора 6 червня відновлять подачу гарячої води до ще 230 будинків
До кінця дня гарячу воду мають отримати ще понад 60 будинків у Франківському районі
Про це повідомляє ЛМР, передає "Еспресо.Захід".
У Львові поступово завершується проведення гідравлічних випробувань. Сьогодні, 6 червня, вже відновили подачу гарячої води мешканцям Залізничного району і до кількох будинків Сихівського району (171 будинок).
У ЛМКП "Львівтеплоенерго" зазначили, що гарячу воду після проведених гідравлічних випробувань вже отримують усі мешканці Галицького, Личаківського, Шевченківського, Залізничного районів, а також частина Франківського і Сихівського районів.
"Станом на 16:30 год ми повністю відновили гаряче водопостачання мешканцям Залізничного району, зокрема Рясне, а також до 15 будинків у Сихівському районі. Поза тим, роботи тривають. До кінця дня плануємо подати гарячу воду до більше як 60 будинків у Франківському районі. Це будинки на вул. Наукова, Симоненка, Кульпарківська, Пулюя", - повідомили у диспетчерській службі ЛМКП "Львівтеплоенерго".
- У Львові відновили гарячу воду до 281 будинку в Сихівському і Франківському районах



- Актуальне
- Важливе













