Львівщина 20 серпня прощається із чотирма захисниками
Сьогодні, 20 серпня, на Львівщині прощаються з військовими — Іваном Мацюком, Петром Бурим, Сергієм Олениним й Олегом Салом
Про це повідомили у Львівській ОВА.
Про воїнів
Уродженець Жидачева Іван Мацук з перших днів став на захист України до складу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Був командиром роти протитанкових ракетних комплексів. Був нагороджений відзнакою Президента України, почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України та багатьма іншими державними відзнаками. Помер 12 серпня у місті Дніпро. Воїну було 26 років.
Житель села Гаї Давидівської громади Петро Бурий загинув 28 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Побєда Покровського району Донецької області. Відтоді вважався зниклим безвісти. Йому було 44 роки.
Львів’янин Сергій Оленин у 2025 році став на захист долучився до лав 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади. Боронив Україну на Донецькому напрямку. Загинув 28 квітня. Йому було 32 роки.
Львів’янин Олег Сало у 2023 році став на захист Батьківщини. Служив на Луганському, Донецькому та Південно-Слобожанському напрямках у лавах 3-ї окремої штурмової бригади. Загинув 30 червня. Воїну був 21 рік.
- На Рівненщині у Радивилові вандали вдруге пошкодили могилу військового.
- Актуальне
- Важливе