Дитина чи батьки мають право відмовитись від патріотичного виховання, - Садовий
У Львові збільшили видатки на вишколи і встановлення меморіальних таблиць загиблим захисникам
За внесення змін до ухвали "Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки", проголосували 54 міські депутати.
Після голосування депутат Любомир Мельничук уточнив у керівника управління освіти Андрія Закалюка, чи вирішили питання з приватними школами, які не зголосились проводити уроки патріотичного виховання. Закалюк пояснив, що з цими навчальними закладами зараз "ведуть перемовин".
"Надіємось, що у найближчі 2 тижні вирішимо", – сказав очільник освіти Львова.
Крім того, міський голова Андрій Садвоий доручив голові комісії освіти Вікторії Христенко запросити керівників навчальних закладів, які відмовились брати участь у "Програмі патріотичного виховання", провести з ними роз'яснювальну розмову.
"Є колізія, бо 99 відсотків шкіл дають можливість брати участь у національно-патріотичному патріотичному вихованні. приватні школи з тих чи інших обставин не беруть участь. Я розумію, що дитина чи батьки мають право відмовитись. Але даю доручення – запросіть керівників тих приватних навчальних закладів, поспілкуйтесь з ними, розтлумачте. Можливо, ми не розуміємо один одного", – зазначив Садовий.
У Львові 4 приватні школи не зголосились проводити уроки патріотичного виховання. Це ліцей Львівського університету бізнесу та права, ліцеї "Живе слово", "Ерудит" та "Личаківський".
У одному з них, а саме ліцеї "Ерудит", навчались четверо дітей міського голови Андрія Садового. Нинішній директор цього навчального закладу Володимир Огура, колишній начальник міського управління освіти, при працевлаштуванні у Львівську міську раду подав підроблений диплом спеціаліста. Володимир Огура ніколи не навчався у Львівському університеті імені Івана Франка.
- Актуальне
- Важливе