
У кювет на вулиці Миколайчука у Львові злетів 16-річний водій Volkswagen Jetta
Вчора ввечері, 12 січня, на вулиці Миколайчука у Львові сталася ДТП. За кермом авто, яке через порушення правил дорожнього руху перекинулось на дах, був 16-річний водій
Про це повідомили в патрульній поліції Львівщини, передає "Еспресо.Захід".
Правоохоронці кажуть: "16-річний хлопець, керуючи автомобілем Volkswagen Jetta, не врахував дорожньої обстановки, не обрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням, здійснив наїзд на бордюр, внаслідок чого, транспортний засіб перекинувся на дах і зʼїхав у кювет."
Позаяк, на місце події викликали батьків неповнолітнього. На юнака склали два протоколи: за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом) та за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Далі рішення за судом.
Раніше про цю ДТП повідомляв депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.
"Водій транспортного засобу не врахував дорожнє покриття та швидкісний режим. Внаслідок чого не вдалось втримати автомобіль та відбулось перекидання", - писав Зінкевич.
- У неділю, 12 січня, на Львівщині почастішали ДТП через снігопад та ожеледицю на дорогах, зокрема потрійна аварія сталася поблизу Репехова
- Актуальне
- Важливе




