8 мільйонів гривень на розвиток спорту Львівщини
Депутати ЛОДА затвердили Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2023 роки.
Львівська обласна державна адміністрація розробила Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту на 2021-2023 роки. Про це повідомляє управління фізичної культури і спорту Львівської ОДА, передає "Еспресо.Захід".
За основними пріоритетами Комплексна програма відповідає Стратегії розвитку українського спорту, яку нещодавно затвердило Міністерство молоді та спорту України. Реалізовуватиме Програму управління фізичної культури та спорту, на що впродовж 2021 року передбачено близько 8 млн грн.
Як зазначено в повідомленні управління, у Програмі закладено чотири основні вектори розвитку фізичної культури та спорту Львівщини:
- оздоровча рухова активність, спорт (дитячо-юнацький, резервний, високих досягнень);
- розвиток спортивної інфраструктури;
- соціальна інклюзія осіб з інвалідністю;
- адаптивна рухова діяльність.
Пріоритетним цьогоріч буде розвиток масового спорту. Завдяки Програмі реалізовуватимуться також спортивно-іміджеві заходи - масштабні івенти, спрямовані на промоцію Львівщини як спортивної дестинації України.
За словами керівник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, передбачено максимальне використання механізмів державно-приватного партнерства. У разі проведення масштабних змагань ЛОДА фінансуватиме лише частину видатків, а приватні компанії як партнери чи спонсори змагань покриватимуть левову частку витрат на їх проведення.
Основним завданням цьогоріч залишатиметься забезпечення провідних спортсменів збірних команд Львівської області дороговартісним обладнанням та інвентарем, а також створення належних умов спортсменам та їх тренерам для підготовки до XXXII Літніх Олімпійських Ігор
"У плані розвитку спортивної інфраструктури у 2021 році ми акцентуватимемо увагу на будівництві максимально укомплектованих для різних видів активності об‘єктів, які зможуть цілком задовольнити потреби однієї чи кількох громад, як-от стадіон у Дублянах на Самбірщині, мультиспортивний простір у Золочеві чи Сокалі. Робимо важливий акцент щодо співфінансування великих об'єктів, які отримають ресурси з державних бюджетних програм, цьогоріч такими були стадіони у Самборі і Буську, спортивний комплекс у Червонограді, басейни в Бродах і Давидові, і, звісно, спортивний комплекс університету фізичної культури.
В окремих містечках і селах також створюватимемо невеликі об‘єкти, зокрема майданчики для мініфутболу та ігрових видів спорту", – зазначив Роман Хім’як.
Стежте за найважливішими новинами України та світу разом з "Еспресо.Захід"! Підписуйтесь на наш Telegram-канал
- Актуальне
- Важливе